«пряма мова»

Локдаун, прощавай! Дякуємо, що приходив! Але краще не повертайся! І без тебе життя «не цукор».
Ми повертаємося до нашого, вже зрозумілого та звичного карантину. Карантинну посадку у глядацькій залі ніхто не відміняв, тому всі правила безпеки відвідування театру залишаються незмінними (без маски як не пускали - так і не пустимо).
Квитки на лютий вже у продажу і нам є чим Вас приємно здивувати:
06 лютого - "Казки стомлених міст". Легендарна вистава, якій вже більше 20 років. Ця вистава - більше, ніж комедія, і душевніше, ніж лірика. Здивує, розсмішить і якщо у Вас є сентиментальність - гарантовано розплачетесь.
І ще одне: потурбуйтесь про квитки на День Святого Валентина, бо на 14 лютого вони вже скінчилися, але ще є на 12 лютого «Ніч Святого Валентина» та 13 лютого «А-ля Кобеля, або Все, що рухається» - ідеальні комедії для закоханих.
P.S: Країна сказала: «Вся реклама повинна бути тільки державною мовою» - виконуємо. Проте, закон все ще дозволяє нам грати російською мовою, продовжуємо це робити, але з завзяттям та інтересом готуємо вистави українською. Так що «все цікавіше і цікавіше».

 
 

Руслан Иваненко

Иваненко

Если вы ищите человека-парадокс – вам нужно к Руслану. Многие зрители после его спектаклей сами себе удивляются: и мимика вроде бы скупая, и дикция не идеальная, и красотой особой не отличается. Почему же его герои заставляют сопереживать настолько самоотверженно? Почему слезы бегут ручьями, когда Руслан играет тихого маньяка-психопата? Играть с ним очень комфортно, но тоже как-то странно и неожиданно. Ведь каким-то простым вопросом он может вытащить из души самое живое...


Задіяний у виставах