artkvadrat logo

«пряма мова»

Тут така справа – нам системно пропонують гроші для допомоги військовим.

Нам дуже приємна ваша довіра та повага. Але ми НЕ ЗБИРАЄМО ГРОШІ для Перемоги! Ми віддаємо свої, чесно зароблені та віддаємо їх не просто так, а конкретним людям, яких ми знаємо і яким довіряємо вже не один рік. Адже допомагати ми почали ще у 2014 році.

Ми справді не купуємо летальну… А лише - медицину.

І якщо ви хочете допомогти через нас – просто приходьте на вистави. Цього цілком достатньо, бо ми не волонтерський фонд, ми – театр.

Тим більше зараз глядач потрібен як ніколи…

Посилання на квиточки тут.

 
 

Олена Речич

Речич

1. Прізвище та ім'я .. - Речич Олена.
2. Дата, час і місце, народження? - Перед світанком 4 грудня 1974.
3. Ваш знак зодіаку (європейському та східному)? - Стрілець. Тигр.
4. Улюблений письменник? – Улюблених немає ... є ті, хто резонує зі мною в моменті. Наприклад, в 14 років прочитала «Принижені і ображені» й на тлі переживання першої закоханості Федір Михайлович явився мені як єдина в світі людина, що здатна зрозуміти, описати та пояснити мені людську натуру і те, що відбувалося зі мною)). Булгаков в 16 років перевернув розуміння світосприйняття. У 17 і 18 років Цвейг та Купрін розбурхували сексуальність .... Був період, коли хотілося читати всього Коельо. Полюбила Пелевіна ... і т.д. і т.п.
5. Улюблений фільм? – Нескінченна безліч геніальних картин. Краще назву одне з перших яскравих вражень юності - «Одного разу в Америці».
6. Улюблений актор / актриса? – Захоплююся Меріл Стріп, Ентоні Гопкінсом, люблю все що робить Джон Малкович, Джек Ніколсон, Інна Чурикова, Софі Марсо, подобається Євген Миронов, Олена Бабенко, симпатизую Г'ю Джекману, Алісії Вікандер .... але по-суті, в моєму сприйнятті нескінченний список прекрасних акторів…
7. Улюблена книга? – Улюблених немає .... Є знакові книги, що залучали, впливали або міняли ... і на різних етапах життя різні автори. По-суті, читаючи, ви розмовляєте самі з собою. Відсутність зворотного зв'язку не дозволяє вам побачити реальність. Ви лише знаходите підтвердження своїм власним інтелектуальним моделям. Але чомусь Достоєвського, Чехова, Булгакова хочеться перечитувати.
8. Улюблений вислів? – "Роби що можеш, з тим що вмієш, там де ти є" і "Чудеса потрібно робити своїми руками. Якщо душа людини прагне дива, зроби їй це диво. Нова душа буде в неї й нова в тебе".
9. Ваше хобі? – Не зовсім розумію це визначення)) Постійне захоплення на мій погляд - це нудно. Світ настільки різноманітний і мене багато наповнює і захоплює. Різні стани диктують потребу в різній задоволенні для себе: настільна гра в хорошій компанії (scrabble лідирує :)), намалювати картину, помузикувати, або відправиться в подорож в незвіданий світ, де можна підкорити гірську вершину або приборкати на дошці океанську хвилю. Покопатися в природі людини з різних сторін - мене теж приваблює :)
10. Ваша мрія? - Тссс.... Вона ж мрія :)
11. Чого Вам не вистачає для щастя? - Апріорі у кожного є все для щастя. Потрібно навчиться цим користуватися. Я відчуваю себе щасливою і завжди дякую за те, що у мене є.
12. У чому сенс вашого життя? - Жити ... перебуваючи в чуттєвому задоволенні від контакту зі світом.
13. Якби існувала машина часу, Ви б відправилися...- Навіщо міняти хід подій?
14. Річ, без якої не можете обійтися і дня? – О Боги!! Їх так багато !!! Навіщо себе обмежувати :) Ну добре, Крем для обличчя :)
15. У дитинстві я мріяла стати... - Спочатку льотчиком (мама була в шоці), а потім акторкою (мама була в шоці) :)
16. Якщо не собою, то ким Вам хотілося б бути? - Буддою.
17. Здатність або суперсила, яку вам хотілося б мати? - Суперінтуїція.
18. Щоб Ви запитали Бога, якби його зустріли? - Ми б помовчали...
19. Яка найкраща порада, яку коли-небудь отримували? – Подумав-зробив..
20. Куди ти йдеш, щоб побути наодинці з собою? – Іду в себе :) Але є й улюблене місце на затоці, якщо я в Києві.
21. Опиши себе одним словом... - Жизнєлюбіще..
22. Навіщо Вам Театр? – Насолоджуюся процесом творення, вивчаю і відкриваю себе через взаємодію, знаходжу і висловлюю себе різну через проживання різних сценаріїв і сюжетів. Там немає відліку часу й генерується моя енергія ... останнє, скажу я вам, небезпечна залежність :) виходить ... щось на кшталт допінгу :)
23. Навіщо Театру Ви? – Я командний гравець, відчуваю потребу в синергії. Мені є що привносити «в» і «зовні» , завжди хочу знаходити спосіб робити це «як». Коли вдається транслювати готовий результат і бачити, що це потрапляє комусь в серце-це колосальне задоволення. Але театру, звичайно, видніше ... :)
24. Що таке гра? - Задоволення та азарт.
25. Якби твоє життя було виставою, то як би вона називалась? - «Є сенс завжди любити»
26. Твої улюблені вистави в «ЧК»? - Люблю Славу Ніконорова. Його остання моно-вистава «Босоніж по Місяцю» очолила топ. «День Перемоги» шкода, що йде так рідко. «Вибач. Прощай. Сміття винесу сам».


Задіяний у виставах