«пряма мова»

«Держимся только благодаря Вашей помощи. Есть много людей, которые обвиняют нас в поддержке «злочинної влади» и в неуважении к невакцинированным.
Дорогие, любимые, прекрасные! Еще раз повторим: Мы читали Конституцию и уважаем любой Ваш выбор, даже если с ним не согласны. Однако сейчас мы можем пускать на спектакли только зрителей с сертификатом или по тестам. И мы продолжаем играть спектакли со всем соблюдением карантинных требований. Может, они нам тоже не нравятся, но это вопрос безопасности, и мы не можем идти на компромиссы.  

Мы попробуем открыть Большую сцену шикарным и редким спектаклем – «Интим не предлагать». Смешнее комедии у нас нет. Хотя мы знаем, что зрителей будет немного, но мы рискнем. Надеясь на то, что Вы сможете найти время, возможность и душу для того, чтобы поддержать нас в это бесконечно-грёбанное время. Итак:
3 декабря «Интим не предлагать» - феерическая комедия на грани фола с прекрасными Ириной Гатун, Анатолием Неёловым, Вячеславом Никоноровым, Дмитрием Басиём, Марией Крушинской, Александром Розвяковым и Ксенией Николенко». Знову та ще раз від художнього керівника Анатолія Нєйолова.

Квитки за позитивом та радістю тут.

 
 

Олена Речич

Речич

1. Прізвище та ім'я .. - Речич Олена.
2. Дата, час і місце, народження? - Перед світанком 4 грудня 1974.
3. Ваш знак зодіаку (європейському та східному)? - Стрілець. Тигр.
4. Улюблений письменник? – Улюблених немає ... є ті, хто резонує зі мною в моменті. Наприклад, в 14 років прочитала «Принижені і ображені» й на тлі переживання першої закоханості Федір Михайлович явився мені як єдина в світі людина, що здатна зрозуміти, описати та пояснити мені людську натуру і те, що відбувалося зі мною)). Булгаков в 16 років перевернув розуміння світосприйняття. У 17 і 18 років Цвейг та Купрін розбурхували сексуальність .... Був період, коли хотілося читати всього Коельо. Полюбила Пелевіна ... і т.д. і т.п.
5. Улюблений фільм? – Нескінченна безліч геніальних картин. Краще назву одне з перших яскравих вражень юності - «Одного разу в Америці».
6. Улюблений актор / актриса? – Захоплююся Меріл Стріп, Ентоні Гопкінсом, люблю все що робить Джон Малкович, Джек Ніколсон, Інна Чурикова, Софі Марсо, подобається Євген Миронов, Олена Бабенко, симпатизую Г'ю Джекману, Алісії Вікандер .... але по-суті, в моєму сприйнятті нескінченний список прекрасних акторів…
7. Улюблена книга? – Улюблених немає .... Є знакові книги, що залучали, впливали або міняли ... і на різних етапах життя різні автори. По-суті, читаючи, ви розмовляєте самі з собою. Відсутність зворотного зв'язку не дозволяє вам побачити реальність. Ви лише знаходите підтвердження своїм власним інтелектуальним моделям. Але чомусь Достоєвського, Чехова, Булгакова хочеться перечитувати.
8. Улюблений вислів? – "Роби що можеш, з тим що вмієш, там де ти є" і "Чудеса потрібно робити своїми руками. Якщо душа людини прагне дива, зроби їй це диво. Нова душа буде в неї й нова в тебе".
9. Ваше хобі? – Не зовсім розумію це визначення)) Постійне захоплення на мій погляд - це нудно. Світ настільки різноманітний і мене багато наповнює і захоплює. Різні стани диктують потребу в різній задоволенні для себе: настільна гра в хорошій компанії (scrabble лідирує :)), намалювати картину, помузикувати, або відправиться в подорож в незвіданий світ, де можна підкорити гірську вершину або приборкати на дошці океанську хвилю. Покопатися в природі людини з різних сторін - мене теж приваблює :)
10. Ваша мрія? - Тссс.... Вона ж мрія :)
11. Чого Вам не вистачає для щастя? - Апріорі у кожного є все для щастя. Потрібно навчиться цим користуватися. Я відчуваю себе щасливою і завжди дякую за те, що у мене є.
12. У чому сенс вашого життя? - Жити ... перебуваючи в чуттєвому задоволенні від контакту зі світом.
13. Якби існувала машина часу, Ви б відправилися...- Навіщо міняти хід подій?
14. Річ, без якої не можете обійтися і дня? – О Боги!! Їх так багато !!! Навіщо себе обмежувати :) Ну добре, Крем для обличчя :)
15. У дитинстві я мріяла стати... - Спочатку льотчиком (мама була в шоці), а потім акторкою (мама була в шоці) :)
16. Якщо не собою, то ким Вам хотілося б бути? - Буддою.
17. Здатність або суперсила, яку вам хотілося б мати? - Суперінтуїція.
18. Щоб Ви запитали Бога, якби його зустріли? - Ми б помовчали...
19. Яка найкраща порада, яку коли-небудь отримували? – Подумав-зробив..
20. Куди ти йдеш, щоб побути наодинці з собою? – Іду в себе :) Але є й улюблене місце на затоці, якщо я в Києві.
21. Опиши себе одним словом... - Жизнєлюбіще..
22. Навіщо Вам Театр? – Насолоджуюся процесом творення, вивчаю і відкриваю себе через взаємодію, знаходжу і висловлюю себе різну через проживання різних сценаріїв і сюжетів. Там немає відліку часу й генерується моя енергія ... останнє, скажу я вам, небезпечна залежність :) виходить ... щось на кшталт допінгу :)
23. Навіщо Театру Ви? – Я командний гравець, відчуваю потребу в синергії. Мені є що привносити «в» і «зовні» , завжди хочу знаходити спосіб робити це «як». Коли вдається транслювати готовий результат і бачити, що це потрапляє комусь в серце-це колосальне задоволення. Але театру, звичайно, видніше ... :)
24. Що таке гра? - Задоволення та азарт.
25. Якби твоє життя було виставою, то як би вона називалась? - «Є сенс завжди любити»
26. Твої улюблені вистави в «ЧК»? - Люблю Славу Ніконорова. Його остання моно-вистава «Босоніж по Місяцю» очолила топ. «День Перемоги» шкода, що йде так рідко. «Вибач. Прощай. Сміття винесу сам».


Задіяний у виставах