artkvadrat logo

«пряма мова»

Будь ласка, нам потрібна ваша підтримка! «Сарафанне радіо» – найнадійніший спосіб. Радьте нас, рекомендуйте, запрошуйте! Якщо ми змогли бути чимось світлим та радісним у ці темні часи – ми сподіваємось на вашу підтримку.

Ми створюємо канал "Чорного Квадрату" у Телеграмі: https://t.me/chornyikvadrat_teatr 

Але потрібен час, щоб він дав хоч якийсь ефект.

Загалом у нас була, точніше, поки що є – сторінка на Фейсбуці. У ній було понад 30 тисяч читачів, і це те, що рятувало театр останні 3-4 роки.

Ми створювали заходи, просували рекламу… Тепер нас зламали. Сторінка ціла, а ось можливість просувати рекламу – зникла. Ніхто не затупив, не було системних косяків, просто Фейсбук не є ідеальним, але ви це знаєте і без нас.

Любимо та сподіваємося на вас!

 
 

! До та Після сексу (проект)

Рейтинг: 2.95

  (проголосувало: 676)

Проект «Чорного квадрата», який має просто шалену популярність. Такі аншлаги, які ми збираємо виставами, присвяченими Цьому, іншим театрам тільки сняться у самих відвертих і неможливих снах. Отже, час прийшов. Поговорити відверто про Це.
Не треба удавати, що вас конкретно це не стосується, і взагалі, ви не розумієте, про що йдеться. Так, ми говоримо про секс. Ми ведемо відверту розмову. Через вистави про Це. Ми даємо вам найсильніші та швидкодіючі ліки проти депресії та поганого настрою. Це супер-мега-екстра комедії!
Вистави про те, якими обхідними, іноді просто немислимими шляхами пара людей (хоча, не завжди тільки пара) приходить або не приходить до сексу і якими химерними способами намагаються потім піти від наслідків.
Як відбувається, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що варто робити, і що не потрібно говорити? А що трапляється саме собою? Що відбувається далі? Щось же змінюється всередині нас після всього цього?
Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так! Що і як саме - ми розповімо вам дуже докладно. Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, печаль і сміх, кохання і ненависть. Мінімум вульгарності, нуль порнографії, максимум відвертості. Все це закручується, прокручується та вилазить такими смішними та незвичайними історіями, що аж ...
Секс в цьому проекті не стільки популярна тема, скільки спосіб зрозуміти свої відносини зі світом. І, що набагато важливіше, з самим собою. Ми щиро намагаємося допомогти кожному нашому глядачеві розібратися в собі, у своїх проблемах, страхах, фобіях, бажаннях, збудженнях, і навіть, у фізіології.
Але все ж, хотілося б нагадати, що «До та Після сексу» - це, перш за все, вистави для дорослих. Жорсткі та відверті жарти не призначені для людей, що віддають перевагу банальності в сексі. Комедія дуже яскрава та соковита - тому що про нас, тому що про секс і кохання. А це дуже рідко буває сумним або нудним. Але і глядач із тонким відчуттям теж зловить свій катарсис. Постановка для дорослих людей, - не по паспорту, а за станом душі. Також небажані глядачі з поглядами ханжі на світ, і особливо без почуття гумору. А любителі чорного гумору отримають подвійний кайф! Дітей категорично не приводити!
Ну, і наостанок. Шлях до радості у кожного свій. Але якщо театр допомагає позбутися брехні, вчить довірі та дає віру в кохання - хай живуть вистави про Це!
І нехай Вас не бентежить назва. Гострі та еротичні теми забезпечені.
Це супер-мега-екстра комедії!

І ще:
«9,5 хвилин До і Після сексу»
«14 хвилин До і Після сексу»
«21 хвилина До і Після сексу»

А крім того:
"Новорічний кекс" - До і Після сексу (під Новий рік)
"Секс. Тимчасово доступний"
"Ігри для дорослих"
"Хто кого хоче"
"Роздягайся - будемо ... говорити"
"Розлучення в постільних тонах"
"Ти моє все"
"Ніколи не дзвони мені, Кохана"
"Вибач. Прощай. Сміття винесу сам"
"6 соток пристрасті або ДО І ПІСЛЯ СЕКСУ: Дачні історії"
"Кохання на різних поверхах або Секс за стіною"
"Ліфчик on-line"
"Секс на пляжі - не тільки коктейль"
"Сексом дружбу не зіпсуєш"

Альтернативно:
«10 хвилин Замість сексу» - з огляду на стабільний інтерес до наших проекту "До і Після", ми вирішили зробити альтернативний проект "Замість сексу-1"
«Гола правда» - альтернативний проект "Замість сексу-2"
"Не всі люблять порно" - назва говорить сама за себе
"Інтим не пропонувати"

І на останок:
«Анатомія зради» - "До і Після сексу" (ясна річ, зради під будь-яким соусом)
«Свінгерів або ....» - "До і Після сексу" узгодженої зради (просто мега-вистава. Це треба бачити ..)

Фото вистави:

Коментарі (16):

Напишіть відгук...

14:26 03.06.2019

Найулюбленіший проект. Я пам'ятаю ще ті часи, коли вистави "До та після" йшли в два дні. Це було дуже круто і незвичайно. В п'ятницю перша частина "До сексу", а в суботу - друга, "Після". Дуже цікаві життєві ситуації та неперевершений гумор! Ось основна фішка проекту.

17:39 13.03.2018

Яркая комедия. Чтобы я ни смотрел из этой серии, всегда остаюсь доволен. Не жалко потраченного времени и денег - вечер прошел не зря.

16:49 19.07.2017

Если говорить честно, то порой темы и ситуации поднимаются, мягко говоря, взрослые, поэтом с детьми и подростками лучше на такие спектакли не ходить. Но если вы внимательно прочитали название, то понимаете, что речь пойдет о чем-то взрослом. И что очень приятно, через шутки и юмор разбираются порой очень сложные жизненные ситуации. И в то же время, есть трогательные места в спектакле, когда хочется остановить смех и свой и окружающих и хорошенько так задуматься...

EL 13:55 30.03.2015

В этом году, кажется, не было этого спектакля? Жаль, мне друзья так распиарили)

Big Ben 13:23 29.12.2014

Это можно назвать классикой "Чёрного квадрата". Зрители путаются в названиях, забывают, что из проекта до и после они уж видели, сколько минут 10,11 или 13... Весенние или Зимние истории... Но зато все равно этот проект, ни один зритель не забудет и ни с чем это не перепутает. Если видели, то уж точно видели! Комедия, которая заставила меня забыть о рабочей суете, хохотать как школьника, и при этом задуматься о своих близких. За что же я их люблю, почему они любят меня. Как так происходит, что не смотря на все ссоры, не смотря на то, что мы такие разные, мы все равно вместе, и продолжаем друг друга любить.

Антонина 12:33 22.07.2013

Название говорит само за себя. История интересная. Комедия НУ ОЧЕНЬ смешная.

Алёнка 15:58 02.04.2013

Настоящий юмор - это Вы! Cпасибо за то, что избавили меня от депрессии. И спасаете до сих пор)

Марічка 14:52 27.02.2013

очень лёгкий и смешной спектакль) вообще всё нереальное и необычное всегда интересно, так что очень понравился сюжет и, конечно же, игра актёров.
прекрасно провели вечер с друзьями, спасибо!)

Даниил 13:12 05.02.2013

Этот спектакль безупречен - актеры, постановка, музыка. Один из моих любимых спектаклей

monika 15:43 28.09.2012

Абсолютно согласна! Потому что это не пустышка. Не просто комедия. Не просто юмор о невысоких материях. Не совсем так - на первый взгяд, и СОВСЕМ НЕ ТАК, если вдуматься. Маленькая трагедия каждого отдельного человека, персонажа является большой проблемой для него самого, а в совокупности все они складываются в картину современной действительности. И я, как зритель, очень часто узнаю ситуации из своей жизни,из жизни знакомых, друзей. Действительно - и смех и грех:-)

Паша Третьяк 14:22 20.09.2012

Этот спектакль не оставит вас равнодушным кем бы вы ни были...
Это нужно знать.
Это нужно увидеть.
Это необходимо прочувствовать.

Арина Щеглова 16:37 18.09.2012

Я вообще думаю, что этот спектакль в комментариях не нуждается!!! Сюжет- супер. Игра актёров- дважды супер. Его нужно просто смотреть

Sveta 11:05 31.05.2012

этот спектакль познакомил с ЧК - очень ярко, красочно, правдиво и вы обязательно найдете себя! как все плохо бывает до и как все может быть легко после)

Masha 15:50 27.12.2011

Такие объёмы в этих спектаклях: и смех, и слёзы, и улыбка...и о низком и о высоком, всегда умно и правдиво. Уже искренне не могу без этих всех спектаклей жить!

Ирина 16:49 26.12.2011

Даже не верится, что когда-то Чёрный квадрат жил без этого проекта...
Сейчас это уже почти как визитная карточка

Марина 00:34 09.01.2011

Первый раз на спектакле в "Черном квадрате" - очень жизненно и, главное, правда! Ненавязчиво, честно и каждый зритель смеется о своем... хорошо, что есть над чем) -500$ за отсутствие орального секса?! занервничали все)! в зале)