artkvadrat logo

«пряма мова»

До ковіда та війни ми були модним та популярним театром. Сотні квитків продавались щодня, тисячі людей додавалися до нас у розсилку та на наші сторінки в соц. мережах. Але театр, як і раніше, не хліб і не паливо… Без нього можна жити.

Зараз ми просто театр, який намагається зробити цей світ кращим. Так, як уміє – добрими та світлими виставами, що дають надію; грошима, які ми передаємо для підтримки на фронті. Що вміємо – те й робимо з душею та любов'ю.

Зараз у нас з'явився свій канал у Телеграм: https://t.me/chornyikvadrat_teatr 
Там поки що мало підписників, але кожен з них дорогий.

Приходьте до нас у театр та підписуйтесь у Телеграм.
Добрі та хороші люди мають бути поруч.

 
 

Суперстар

Рейтинг: 3.45

  (проголосувало: 22)

Вибухова моновистава, яка вже підкорила глядачів по всьому світу! Унікальний для театру «Чорний Квадрат» проект, якій не можна пропустити.

Жанр: комедія, що змусить вас плакати від сміху.

Стиль: коктейль зі стендапу, комедійної звукоімітації, театру пантоміми, клоунади, та відеошоу.

Настрій: нікого не залишить байдужим.

Ви уявляли собі, чим будете займатись, коли вам буде 70 років? І не треба казати: «Та коли вони ці 70 років будуть?». Сократ радив готуватися до старості в юності. Головний герой вистави, веселий та винахідливий старий, допоможе вам уявити цей момент, щоб посміятись в теперішньому над собою веселим в майбутньому.

Глядач потрапить у вимір, в якому уявні образи змушують переживати реальні емоції. Нетривіальний гумор - в нашому повсякденному житті.

Режисери вистави – Костянтин Томільченко та Олександр Братковський, автори таких постановок як: «Вартові мрій», «Дім таємничих пригод» та «Winterra».

Автор та виконавець головної ролі – Олексій Красних.

Ви маєте бути там!

Фото вистави:

Коментарі (3):

Напишіть відгук...

Дар'я 09:25 01.10.2023

Це просто жахливо. Гумор нижче плінтуса, сенсу нуль. Даремно витрачений час та гроші.

Наталія 00:13 12.08.2023

Подруга зробила мені великий подарунок, запросивши 11.08.23 на цю феєричну виставу. В Олексія закохалися ми обидві.Феєрверк темпераменту, таланту, гумору із іскрами легкого божевілля))) До речі, ми зійшлися на тому, що Олексій схожий на Джека Ніколсона, особливо на його персонажа в "Іствікських відьмах". Подяка всім, хто приетний до спектаклю, особливо улюбленому Кості Томільченку

Олег 07:32 07.08.2023

Це фантастичне видовище,раджу всім