artkvadrat logo

«пряма мова»

До ковіда та війни ми були модним та популярним театром. Сотні квитків продавались щодня, тисячі людей додавалися до нас у розсилку та на наші сторінки в соц. мережах. Але театр, як і раніше, не хліб і не паливо… Без нього можна жити.

Зараз ми просто театр, який намагається зробити цей світ кращим. Так, як уміє – добрими та світлими виставами, що дають надію; грошима, які ми передаємо для підтримки на фронті. Що вміємо – те й робимо з душею та любов'ю.

Зараз у нас з'явився свій канал у Телеграм: https://t.me/chornyikvadrat_teatr 
Там поки що мало підписників, але кожен з них дорогий.

Приходьте до нас у театр та підписуйтесь у Телеграм.
Добрі та хороші люди мають бути поруч.

 
 

The Music Kvadrat-шоу

Рейтинг: 4.8

  (проголосувало: 5)

Це – не просто шоу комедійної імпровізації. Це – шоу музичної комедійної імпровізації.

Одного разу після виступу Kvadrat-шоу до акторів підійшов арт-директор ресторану, в якому вони виступали, і жартома сказав: «Шоу бомбезне. Але останній раунд «Мюзікл» просто розірвав глядачів. Може, будете все шоу робити Мюзікл?» «А чому б ні?» - подумали актори. І ось воно – перше в Україні шоу МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЙНОЇ ІМПРОВІЗАЦІЇ.

Ми, як і завжди, будемо жартувати, імпровізувати, будуючи сюжетні повороти в реальному часі, брати теми для імпровізації у глядача… Але при цьому ми будемо співати, вигадуючи пісні прямо на ходу, танцювати та реп-батлитись. В програмі – тільки музичні формати імпровізації: «Хіт-парад», «Мюзікл», «Музичні підстави», «Реп-батл», «Балет з перекладом», «Казка в різних жанрах» та багато іншого.

До, під час та після шоу – жива музика! Грає група «Інжир». Імпровізуватимуть, співаючи: Сергій Федорчук, Євген Амаріца, Павло Русов.

Шоу 18+.

Чекаємо на вас, бо цього пропустити не можна!

Коментарі (0):

Напишіть відгук...