«прямая речь»

  Шановні наші глядачі! ПЕРЕПРОШУЄМО, ЩО НЕ ВІДРАЗУ ВИЙШЛИ З ШОКУ… Ми досі не віримо, що Це відбувається з нами… Якийсь дикий жах…Проте ми пройшли з Вами кілька локдаунів і Ви знаєте нашу репутацію… Ситуація дозволяє нам посилатися на Форс-мажорні обставини, але ми цього робити не будемо… Порядність передусім… У зв’язку з введенням ВОЄННОГО СТАНУ і Війною з Російською Федерацією у м. Києві, ми змушені скасувати та перенести вистави, які були заплановані у період з 24 лютого 2022-р та мали відбутися на Камерній сцені (Січових Стрільців, 5б) та у Центральному Будинку Художника (Січових Стрільців, 1-5). Майже всі вистави на цей час були завчасно продані, за що ми вам безмежно вдячні. І попри те, що вас у нас багато, ми ні про кого не забудемо. 1. Ми разом чекаємо конкретику по Вашій виставі. Якщо Ваша вистава буде переноситися, ми запропонуємо Вам нову дату показу ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ. Нашої ПЕРЕМОГИ.  Якщо нова дата Вас не влаштує, ми зробимо повернення коштів по Вашому замовленню. 2. Якщо Ваша вистава повністю скасовується (не переноситься), ми проінформуємо Вас про це телефонним дзвінком і надішлемо лист, в якому зафіксуємо, що скасовуємо замовлення і повертаємо гроші. 3. Якщо у Вас немає бажання та натхнення разом з нами чекати долю Вашої вистави, а також якщо Ваші квитки були придбані online, то без образ і сліз з нашого боку чекаємо на Ваш лист на пошту ticket@artkvadrat.com з наступним текстом: «Прошу скасувати моє замовлення _ на суму _ у зв’язку з ____ та повернути кошти на карту, з якої була оплата». До 24-го лютого повернення на картку відбувалося протягом 7-10 банківських робочих днів, але станом на сьогодні  ми не знаємо реальний час для зарахування коштів. 4. Якщо Ваші квитки були придбані в касі або через кур’єра, для повернення коштів необхідно заповнити заяву. На жаль, зараз офіс та каса театру не працюють. То ж по завершенню ВІЙНИ ми будемо чекати на Вас в касі театру за адресою Січових Стрільців, 5б. З собою мати документ, що посвідчує особу, а також оригінали квитків. Щодо наших вистав на інших майданчиках, будь ласка, звертайтесь до організаторів цих вистав та сайтів на яких ви купували квиток.

 
 

Мария Кравченко

Кравченко
 1. Фамилия и имя…- Кравченко Мария.
 2. Дата, время и место, рождения? - 02.05.1985, маленький городок Лодейное Поле в лесах Карелии, 21:30.
 3. Ваш знак по гороскопу (европейскому и восточному)? - Телец, Бык.
 4. Любимый писатель? - Достоевский, Булгаков, Цвейг.
 5. Любимый фильм? - "I origins ( Я-Начало)", "Фонтан".
 6. Любимый актер/актриса? - Энтони Хопкинс, Хоакин Феникс, Филип Сеймур Хоффман. Мэрил Стрип, Николь Кидман.
 7. Любимая книга? - Маленький принц , Мастер и Маргарита.
 8. Любимое изречение? - "Самого главного глазами не увидишь. То, что гусеница считает концом света, учитель называет бабочкой".
 9. Ваше хобби? - Изобразительное Искусство.
 10. Ваша мечта? - Гармония.
 11. Чего Вам не хватает для счастья? - Больше ценить сиюминутные, драгоценные, ускользающие моменты каждого дня.
 12. В чем смысл Вашей жизни? - Пройти путь любя (себя, других, окружающий мир) и обрести единение с тем большим, частью которого я являюсь. 
 13. Если бы существовала машина времени, Вы бы отправились... - Не отправилась бы. :)
 14. Вещь, без которой не могу обойтись и дня? - Зубная щетка. 
 15. В детстве я мечтала стать… - "Санитарка, звать Тамарка" (с)
 16. Если не собой, то кем Вам хотелось бы быть? - Вода.
 17. Способность или суперсила, которой вам хотелось бы обладать? - Помочь умереть спокойно и без боли тем, кто этого хочет.
 18. Чтобы Вы спросили у Бога, если бы его встретили? - "Зачем ему столько денег?"
 19. Какой лучший совет, который когда-либо получали? - "В моменты обескураженности, смятения, ярости, и прочего эмоционального стресса - помой пол". "Ни к чему никогда не относиться слишком серьёзно (ключевое слово - слишком)".
 20. Куда ты идешь, чтобы побыть наедине с собой? - Ближе к природе (не важно - парк, балкон..).
 21. Опиши себя одним словом…- Маяк.
 22. Зачем Вам Театр? - Возможность прожить множество жизней , кроме той, которая есть.
 23. Зачем Театру Вы? - Театру нужны грани.
 24. Что такое игра? - Развитие.
 25. Если бы твоя жизнь была спектаклем, то как бы он назывался? - "Буря в стакане". 
 26. Твой любимый спектакль в «ЧК»? - "Конец света".

Задействован в спектаклях