«прямая речь»

Життя хороше чи життя погане?
І там, і там будуть події. Нові та різні. І розгрібання наслідків цих подій.

"Важкі часи створюють сильних людей, щоб вони створили добрі часи".
Все на цій планеті йде по колу. А ми вперлися в нескінченну кризу, як загальну, так і особисту.

Прекрасна причина жити своє єдине життя щодня: з'їсти смачну їжу (якщо є можливість); сказати коханим, що ви їх любите (якщо є можливість); відвідати театр "Чорний Квадрат" (а ця можливість у вас точно є).
Викинути синдром відкладеного життя.

Приходьте, ви нам завжди дуже і дуже потрібні!

Прибуток, як завжди, відправляємо на допомогу ЗСУ. 

 
 

Суперстар

Ближайшие показы:

26 апреля 2024 года, 18:30 Пятница г. Киев, ГАСТРОЛИ купить билеты


17 мая 2024 года, 18:30 Пятница г. Киев, ГАСТРОЛИ купить билеты


Рейтинг: 3.51

  (проголосовало: 43)

Взрывной моноспектакль, который уже покорил зрителей по всему миру! Уникальный для театра Черный Квадрат проект, который нельзя пропустить.

Жанр: комедия, которая заставит вас плакать от смеха.

Стиль: коктейль из стендапа, комедийной звукоимитации, театра пантомимы, клоунады и видеошоу.

Настроение: никого не оставит безразличным.

Вы представляли себе, чем будете заниматься, когда вам будет 70 лет? И не надо говорить: «Да когда они эти 70 лет будут?». Сократ рекомендовал готовиться к старости в молодости. Главный герой спектакля, веселый и изобретательный старик, поможет вам представить себе этот момент, чтобы посмеяться в настоящем над собой веселым в будущем.

Зритель попадет в измерение, в котором воображаемые образы заставляют испытывать реальные эмоции. Нетривиальный юмор – в нашей повседневной жизни.

Режиссеры спектакля – Константин Томильченко и Александр Братковский, авторы таких постановок как: «Сторожи мечты», «Дом таинственных приключений» и «Winterra».

Автор и исполнитель главной роли – Алексей Красных.

Вы должны быть там!

Фото спектакля:

Комментарии (4):

Напишите отзыв...

Світлана 07:53 27.03.2024

Задоволення неймовірне! Дякую дуже за емоції, та чудову гру! Талановитий та харизматичний актор! Фанатик своєї справи. Викладається на 100 і навіть більше. Гордість переповнює! Зроблено в Україні! Обожнюю, залюбки ще прийду на нову виставу ?

Світлана 06:56 09.03.2024

Відвідали театр 8.03.2024.
Вистава сподобалася саме своєю нетривіальністю, актор заповнив собою всю сцену ,кожен куточок зали. Вистава сповнена гумором, близьким багатьом, але вкінці вийшли сльози навіть....Талант актора занурив в такий простір спогадів і асоціації,і припущень, що для мене то не є просто весела вистава- чуттєва , суперечлива ,філософська. Варта перегляду однозначно

Наталія 00:13 12.08.2023

Подруга зробила мені великий подарунок, запросивши 11.08.23 на цю феєричну виставу. В Олексія закохалися ми обидві.Феєрверк темпераменту, таланту, гумору із іскрами легкого божевілля))) До речі, ми зійшлися на тому, що Олексій схожий на Джека Ніколсона, особливо на його персонажа в "Іствікських відьмах". Подяка всім, хто приетний до спектаклю, особливо улюбленому Кості Томільченку

Олег 07:32 07.08.2023

Це фантастичне видовище,раджу всім