«пряма мова»

  Шановні наші глядачі! ПЕРЕПРОШУЄМО, ЩО НЕ ВІДРАЗУ ВИЙШЛИ З ШОКУ… Ми досі не віримо, що Це відбувається з нами… Якийсь дикий жах…Проте ми пройшли з Вами кілька локдаунів і Ви знаєте нашу репутацію… Ситуація дозволяє нам посилатися на Форс-мажорні обставини, але ми цього робити не будемо… Порядність передусім… У зв’язку з введенням ВОЄННОГО СТАНУ і Війною з Російською Федерацією у м. Києві, ми змушені скасувати та перенести вистави, які були заплановані у період з 24 лютого 2022-р та мали відбутися на Камерній сцені (Січових Стрільців, 5б) та у Центральному Будинку Художника (Січових Стрільців, 1-5). Майже всі вистави на цей час були завчасно продані, за що ми вам безмежно вдячні. І попри те, що вас у нас багато, ми ні про кого не забудемо. 1. Ми разом чекаємо конкретику по Вашій виставі. Якщо Ваша вистава буде переноситися, ми запропонуємо Вам нову дату показу ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ. Нашої ПЕРЕМОГИ.  Якщо нова дата Вас не влаштує, ми зробимо повернення коштів по Вашому замовленню. 2. Якщо Ваша вистава повністю скасовується (не переноситься), ми проінформуємо Вас про це телефонним дзвінком і надішлемо лист, в якому зафіксуємо, що скасовуємо замовлення і повертаємо гроші. 3. Якщо у Вас немає бажання та натхнення разом з нами чекати долю Вашої вистави, а також якщо Ваші квитки були придбані online, то без образ і сліз з нашого боку чекаємо на Ваш лист на пошту ticket@artkvadrat.com з наступним текстом: «Прошу скасувати моє замовлення _ на суму _ у зв’язку з ____ та повернути кошти на карту, з якої була оплата». До 24-го лютого повернення на картку відбувалося протягом 7-10 банківських робочих днів, але станом на сьогодні  ми не знаємо реальний час для зарахування коштів. 4. Якщо Ваші квитки були придбані в касі або через кур’єра, для повернення коштів необхідно заповнити заяву. На жаль, зараз офіс та каса театру не працюють. То ж по завершенню ВІЙНИ ми будемо чекати на Вас в касі театру за адресою Січових Стрільців, 5б. З собою мати документ, що посвідчує особу, а також оригінали квитків. Щодо наших вистав на інших майданчиках, будь ласка, звертайтесь до організаторів цих вистав та сайтів на яких ви купували квиток

 
 

Мирослава Бобровська

Бобровська

1. Прізвище та ім'я - Бобровська Мирослава.
2. Дата, час і місце народження? - 04.07.1981, Київ.
3. Ваш знак зодіаку (європейський та східний)? - Рак.
4. Улюблений письменник? - Фаулз, Булгаков.
5. Улюблений фільм? - "Зелена миля".
6. Улюблений актор/актриса? - Кіану Рівз, Том Хенкс, Моніка Беллуччі.
7. Улюблена книга? - "Майстер і Маргарита". 
8. Улюблений вислів? - "Якщо ти чогось сильно прагнеш, то змусиш долю підкоритись". 
9. Ваше хобі? - Подорожі, великий теніс, верхова їзда.
10. Ваша мрія? - Доки мрія не стане метою – не варто про це говорити.
11. Чого Вам не вистачає для щастя? - З ким його розділити.
12. У чому сенс вашого життя? - Відчувати себе щасливою.
13. Якби існувала машина часу, Ви б відправилися... - В 14 сторіччя.
14. Річ, без якої не можете обійтися і дня? - Зубна щітка. 
15. У дитинстві я мріяла стати... - Президентом, відомою манекенницею, співачкою, акторкою.
16. Якщо не собою, то ким Вам хотілося б бути? - Королева Вікторія. 
17. Здатність або суперсила, яку вам хотілося б мати? - Змінювати свідомість людей.
18. Щоб Ви запитали Бога, якби його зустріли? - Для чого весь цей досвід?
19. Яка найкраща порада, яку коли-небудь отримували? - Часу мало. Потрібно вміти закривати нудну книгу, йти з поганого кіно і розлучатися з людьми, які не дорожать тобою.
20. Куди ти йдеш, щоб побути наодинці з собою? - Їду за місто.
21. Опиши себе одним словом... - Всесвіт.
22. Навіщо Вам Театр? - Для синергії. Неймовірна взаємодія актора і глядача. Можливість вийти за свої межі і відчути інші образи.
23. Навіщо Театру Ви? - Театр - це калейдоскоп, а я один з тих вітражів, який відбивається в його обох скляних пластинах і робить картинку закінченою.
24. Що таке гра? - Кмітливість і досвід.
25. Якби твоє життя було виставою, то як би вона називалась? - "Хто як не ти?"
26. Твої улюблені вистави в «ЧК»? - "Лавка".


Задіяний у виставах

Фото: