«пряма мова»

Локдаун, прощавай! Дякуємо, що приходив! Але краще не повертайся! І без тебе життя «не цукор».
Ми повертаємося до нашого, вже зрозумілого та звичного карантину. Карантинну посадку у глядацькій залі ніхто не відміняв, тому всі правила безпеки відвідування театру залишаються незмінними (без маски як не пускали - так і не пустимо).
Квитки на лютий вже у продажу і нам є чим Вас приємно здивувати:
06 лютого - "Казки стомлених міст". Легендарна вистава, якій вже більше 20 років. Ця вистава - більше, ніж комедія, і душевніше, ніж лірика. Здивує, розсмішить і якщо у Вас є сентиментальність - гарантовано розплачетесь.
І ще одне: потурбуйтесь про квитки на День Святого Валентина, бо на 14 лютого вони вже скінчилися, але ще є на 12 лютого «Ніч Святого Валентина» та 13 лютого «А-ля Кобеля, або Все, що рухається» - ідеальні комедії для закоханих.
P.S: Країна сказала: «Вся реклама повинна бути тільки державною мовою» - виконуємо. Проте, закон все ще дозволяє нам грати російською мовою, продовжуємо це робити, але з завзяттям та інтересом готуємо вистави українською. Так що «все цікавіше і цікавіше».

 
 

Ольга Сафина

Сафина

Олечка родилась в самый, что ни есть - Новый Год.
«Береги меня, Боже, от тех, кому я верю. От тех, кому не верю, отрекусь сама». Когда-то это сказала Клеопатра. Затем взяла на вооружение Оля, назвав своей любимой цитатой. Кому верит или не верит Оля, мы не знаем. А вот в нее верят все.
Придя в студию театра из корыстных, как ей казалось, целей, Оля вскоре потрясла как Анатолия Неелова, так и зрителей своей непосредственной естественностью и душевным обаянием...


Задіяний у виставах