artkvadrat logo

«пряма мова»

У таку спеку багато хто радить: більше пити води, захищати голову від сонця, не переїдати, робити контроль тиску, приймати прохолодний душ та ін.

Але є ще маленька, проте важлива річ: не вживати нецензурну лексику через всю ту фігню, яка зараз нас всіх очікує.
Берегти не тільки тіло, але й душу та психічний настрій.
А за прохолодним, позитивним, та світлим настроєм приходьте до нас - у театр "Чорний Квадрат".

На цьому тижні інтимні комедії з проекту “До та Після сексу”:
17 липня вистава “Дві смужки або Подвійна суцільна любові” о 18:30 на Камерній сцені (вул. Січових Стрільців, 5-Б);
18 липня вистава “Ти моє все” о 18:00 у  Bel Etage Music Hall (вул. Шота Руставелі, 16а);
20 липня вистава “Щастя завжди поруч” о 15:00 на Камерній сцені (вул. Січових Стрільців, 5-Б).

Як і раніше продовжуємо донатити хлопцям на нулі, бо їм в таку спеку набагато гірше, ніж нам.
Квиточки тут.

 
 

9.5 хвилин До та Після сексу

Найближчі покази:

18 липня 2024 года, 18:30 четвер г. Київ, КАМЕРНА СЦЕНА купити квитки


Рейтинг: 4.33

  (проголосувало: 1287)

Проект «Чорного квадрата», який має просто шалену популярність. Такі аншлаги, які ми збираємо виставами, присвяченими Цьому, іншим театрам тільки сняться у самих відвертих і неможливих снах. Отже, час прийшов. Поговорити відверто про Це.
Не треба удавати, що вас конкретно це не стосується, і взагалі, ви не розумієте, про що йдеться. Так, ми говоримо про секс. Ми ведемо відверту розмову. Через вистави про Це. Ми даємо вам найсильніші та швидкодіючі ліки проти депресії та поганого настрою. Це супер-мега-екстра комедії!
Вистави про те, якими обхідними, іноді просто немислимими шляхами пара людей (хоча, не завжди тільки пара) приходить або не приходить до сексу і якими химерними способами намагаються потім піти від наслідків.
Як відбувається, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що варто робити, і що не потрібно говорити? А що трапляється саме собою? Що відбувається далі? Щось же змінюється всередині нас після всього цього?
Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так! Що і як саме - ми розповімо вам дуже докладно. Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, печаль і сміх, кохання і ненависть. Мінімум вульгарності, нуль порнографії, максимум відвертості. Все це закручується, прокручується та вилазить такими смішними та незвичайними історіями, що аж ...
Секс в цьому проекті не стільки популярна тема, скільки спосіб зрозуміти свої відносини зі світом. І, що набагато важливіше, з самим собою. Ми щиро намагаємося допомогти кожному нашому глядачеві розібратися в собі, у своїх проблемах, страхах, фобіях, бажаннях, збудженнях, і навіть, у фізіології.
Але все ж, хотілося б нагадати, що «До та Після сексу» - це, перш за все, вистави для дорослих. Жорсткі та відверті жарти не призначені для людей, що віддають перевагу банальності в сексі. Комедія дуже яскрава та соковита - тому що про нас, тому що про секс і кохання. А це дуже рідко буває сумним або нудним. Але і глядач із тонким відчуттям теж зловить свій катарсис. Постановка для дорослих людей, - не по паспорту, а за станом душі. Також небажані глядачі з поглядами ханжі на світ, і особливо без почуття гумору. А любителі чорного гумору отримають подвійний кайф! Дітей категорично не приводити!
Ну, і наостанок. Шлях до радості у кожного свій. Але якщо театр допомагає позбутися брехні, вчить довірі та дає віру в кохання - хай живуть вистави про Це!
І нехай Вас не бентежить назва. Гострі та еротичні теми забезпечені.
Це супер-мега-екстра комедії!

Коментарі (14):

Напишіть відгук...

Наталія 22:16 13.11.2023

Дуже круто! Як завжди позитивно, життєво))) рекомендації найкращі ❤️❤️❤️
ЧК то любов)
Якщо Ви не були тут, то обов'язково приходьте!!!)))

11:58 03.11.2018

Моя улюблена в ЧК!
Душевна, весела, легка і така життєва! Кожен в стосунка стикається з тими чи іншими ситуаціями(навіть проблемами), що показують актори зі сцени. Але коли подивишся на це зі сторони з нотками легкого гумору, розумієш, що дійсно важливо, а з чого просто потрібно посміятись.

15:00 27.07.2018

Мы видели спектакль в клубе весной! Впечатлило, что актеры не только юмором брали зал, но и душевностью и лирикой. Мне кажется, в клубе это не так легко, как в театральном зале. Уровень очень высокий. Советую.

15:36 29.08.2017

Интересные персонажи и подача актерами своих историй. Смотрели этот спектакль большой компанией друзей и впечатления разделились. Но все сошлись в едином мнении: иногда для того, чтобы расслабится и отвлечься от повседневной суеты достаточно посмеяться от души. У нас это здорово получилось.)

Диана 23:34 09.08.2017

С каким же трепетом я ждала встречи с чёрным квадратом, всегда выходя после спектаклей вдохновлённой, с отличным настроением, но в этот раз я была разочарована и ждала с нетерпением окончания спектакля"9,5 минут до и после секса". Владимир Шумко, Вы спасли спасли ситуацию и глядя на Вас я понимала, что время не потрачено зря. Этот спектакль ни в коем случае не посоветую друзьям и знакомым. Сырой вариант можете показывать своим родственникам, знакомым, но выходить на сцену, если нету таланта по меньшей мере не прилично. Я разочарована!

Ирина 13:26 25.07.2017

Классная постановка!!! Нам с мужем очень понравилось!!! Рекомендую Всем

16:04 20.07.2017

Мне, например, нравится, что я могу заказать чашку кофе, покурить кальян, и при этот посмотреть спектакль. Совместить приятно с полезным, рассказать друзьям, что бы в театре. Актеры сыграли отлично, было интересно смотреть от начала до конца. Клуб клубу рознь, был в Каррибиане не раз с друзьями и на спектаклях, и не только. Как по мне, клуб уютный, и спектакли там проходят хорошо. Вот во Фридоме как-то не так, может, не столь привычная для меня атмосфера.

15:25 20.07.2017

Немного странно, когда зрители покупают билеты в клуб, В КЛУБ, а ожидают увидеть все тоже самое, что увидели бы в театре, на большой сцене и в театральной обстановке. Ведь атмосфера в клубе совсем другая. Вот тут, конечно, вопрос к тем, кто в зале, может, действительно нужно как-то тише себя вести, все-таки вы пришли не на концерт группы, и перед вами играют не на электрогитарах. Мне не мешает, что люди кушают и общаются, но смущает, когда звонят телефоны.Некоторые их не отключают, мелодия вслух на весь зал, а потом еще диалог со звонящим на весь зал. Вот это жалко, и обидно.

22:39 19.07.2017

Давать спектакли с юмором и "претензией" в ночном клубе? Вот не зря пишут люди - за стуком вилок о миски актёров не слышно. И бред со стоячими местами в "фанзоне"... К актерам претензий нет, старались как могли. Просто театр и клуб, как говорил классик: "Две вещи несовместные". Прощай, Фридом. Будем ходить, как и ходили, только в Дом Художника.

Ирина 10:27 14.07.2017

Вчера были на этом спектакле. Немного расстроена...Постановка не впечатлила! Игра актеров не на высшем уровне (сбивались по тексту). Юмор не в тему. Да и сам сюжет почти никак не соприкасался с названием спектакля - при чём тут концерт в Броварах, кастинг на Закревского, длительные и затянутые диалоги о том, что Коле нельзя есть мясо, т.к. там много холестирина, оправдывания Марьяны почему она пригласила маму и т.д.??... Сценка про брата и сестру более менее интересна, но не самим сюжетом, а игрой актеров. Сюжет там слишком накрученный и запутанный - кто из родителей с кем спал...
Возможно надо сходить еще на какой-то спектакль, дабы развеять плохое послевкусие после этого...

LANA 14:07 30.03.2015

Очень хороший проект. Когда-то, несколько лет назад посоветовали посмотреть... Я отнеслась скептически, но билеты взяла. Понравилось, ну прямо очень. Прямо видно, что даже на ходу шутки некоторые рождаются. Думаю, не успокоюсь, пока все спектакли не пересмотрю. А они все новые и новые появляются;)))) Нет, это здорово, спасибо за это! Но, простите, я не понимаю, как уже запоминать и различать между собой спектакли. Хоть бери да записывай. особенно если приходишь на другой спектакль, а получаешь частично уже то, что видел... Как-то обидно даже.

Надежда1 14:06 29.12.2014

Всем комедиям комедия))) получила уйму положительных эмоций

KALISTO 13:39 29.12.2014

Если у меня есть возможность пойти на любой спектакль до и после секса, я не перебираю, не выбираю, иду на любой и все. Они все замечательные. Все со своей особой изюминкой.

ofa 18:20 14.10.2013

Это нечто невероятное! Очень люблю все ваши комедии, особенно До и После. Это круче, чем кино! Хорошую киношку не обидно и дома на компе посмотреть, если премьеру пропустишь, а ТАКОГО в интернете не найдешь, это уж точно. Настроение поднимает всегда. Не жалко денег и времени. Одним словом, стоит того!