artkvadrat logo

«пряма мова»

У таку спеку багато хто радить: більше пити води, захищати голову від сонця, не переїдати, робити контроль тиску, приймати прохолодний душ та ін.

Але є ще маленька, проте важлива річ: не вживати нецензурну лексику через всю ту фігню, яка зараз нас всіх очікує.
Берегти не тільки тіло, але й душу та психічний настрій.
А за прохолодним, позитивним, та світлим настроєм приходьте до нас - у театр "Чорний Квадрат".

На цьому тижні інтимні комедії з проекту “До та Після сексу”:
17 липня вистава “Дві смужки або Подвійна суцільна любові” о 18:30 на Камерній сцені (вул. Січових Стрільців, 5-Б);
18 липня вистава “Ти моє все” о 18:00 у  Bel Etage Music Hall (вул. Шота Руставелі, 16а);
20 липня вистава “Щастя завжди поруч” о 15:00 на Камерній сцені (вул. Січових Стрільців, 5-Б).

Як і раніше продовжуємо донатити хлопцям на нулі, бо їм в таку спеку набагато гірше, ніж нам.
Квиточки тут.

 
 

6 соток пристрасті або Дачні сексуальні історії

Рейтинг: 4.32

  (проголосувало: 1394)

Місце дії - дача під Києвом.
Мета дії - зайнятися коханням або сексом (як кому пощастить).
Характер дії - відверта комедія з жирним гумором і не худими акторами.
Весняний салат з еротичним соусом (сексу в виставі немає, але говорити про нього будемо постійно...)
 
Які у вас виникають асоціації зі словом «Дача»?
Це місце, де саджанець стає деревом, насіннячко - овочем, а людина - раком! Можливо... А може це невмирущі бур'яни, агресивні комарі з колорадськими шкідниками й будівництво, яке ніколи не скінчиться? Але це не до нас...
Дозвольте вас переконати, дорогі друзі, що Дача - це, в першу чергу, місце, де можуть втілюватися в життя найсміливіші фантазії.... яскраво, смішно, відверто, сміливо і невимушено про відносини між чоловіком і жінкою, про те, про що мовчати вже не можна:)

Коментарі (13):

Напишіть відгук...

З. 12:17 28.11.2023

Вчора на виставі почула для себе кілька дуже відвертих історій.
Склалося враження що ви всіх скануєте перед виставою на наявність внутрішніх прихованих (навіть від себе) проблем.
Перша історія від Володимира Шумка про подружню пару, яка їхала у вагоні не розмовляла між собою і навіть не дивилася один на одного. Друга історія від Ірини Когут про сварки.
Дякую за вашу творчість. Дякую що говорите вголос про незручне та приховане.
Вистави в Чорному квадраті замінюють відвідування психотерапевта.

Юлія 00:50 28.11.2023

Вистава чудова, як і все, що відбувається в цьому театрі. Настрій, атмосфера і море позитиву.

Алеся 21:19 18.07.2023

Це було неймовірно. Такий шквал позитивних емоцій, на 2 години забула про все. Щира подяка акторам, ви супер!!!!!

Наталія 15:54 05.02.2023

Були на декілька вже вистав , але цей сподобався найменше ! Вею виставку Шумко твльки і витягував ! Інші актори з поганою акторською грою і дикцією ! Не відклався цей спектакль в рекомедуємих для нас !

валерія 20:17 20.09.2021

шикарный спектакль, ходили офисом, слёзы от смеха!)

14:53 03.06.2019

Такой шикарный состав актеров! Были на спектакле с друзьями, у которых часто гостим на даче. Сами понимаете, что некоторые шутки не то что "зашли", а просто как будто подсмотрели и рассказали о нас. Смеялись до упаду) Спасибо!

15:03 27.07.2018

Смотрели спектакль на прошлой неделе, когда театр был на гастролях в Бердянске, а мы там как раз отдыхали. Мне понравилось. Я даже верила, что действие проходит летом, а актеры находятся на даче. Они были даже немножечко обгоревшие как и мы))) Юмор отличный, то, что нужно для отдыха!

18:15 13.03.2018

Очень хорошие истории, объединенные одной локацией - "на даче". Смешные актеры, смешные ситуации. У обеих девочек немного похожий прием - придираться к своим мужчинам на счет не весьма нарядной одежды в то время как она нарядная, красивая, в платьице. А так все супер

15:39 20.07.2017

Очень смешная комедия !Всем рекомендую !!!! Легко и весело .Спектакль скушали с преогромным удовольствием) Не смотря на то что это комедия, актеры задевают очень важную тему.Но с улыбкой гораздо легче решаются все проблемы))) Спасибо огромное актерам и любимому театру за то, что помогаете нам жить веселей )))

16:38 19.07.2017

Идеальный спектакль для просмотра в любое время года! Я был с друзьями, мы обсуждали каждого героя, так как узнавали своих знакомых или соседей! ) Актёрам замечательно удалось передать всю атмосферу дачных историй. Такое впечатление, что они не играли, а жили на сцене. Такие сочные и нескучные диалоги! Я собираюсь посмотреть еще и клубную версию этого спектакля! Сейчас как раз он по сезону ;) Если буду громко смеяться, то не смотрите косо ;)))

Галина 11:28 26.10.2016

Отличный спекталь

rom17 15:33 18.07.2016

Неплохая комедия. но один раз посмотреть достаточно. В списке любимых не будет. Но посмотреть для разнообразия советую. И согласен с однообразными мотивами, которые прослеживаются местами.

KALISTO 17:29 28.06.2016

Большое человеческое спасибо. Актеры умницы. Настроение, как мне показалось, у всего зала было единое, как один человек, все, все без исключения были в восторге. Ну, чтоб не обобщать всех, от себя: действительно спасибо за настроение, ваши комедии умеют его поднимать)))) Но у одной и у другой пары в самом начале их историй к мужчинам одинаковые придирки: "Посмотри во что ты одет, я же тут такая красивая, в платье" Ну, не дословно, но смысл таков)) В общем, дежавю какое-то))