artkvadrat logo

«пряма мова»

У таку спеку багато хто радить: більше пити води, захищати голову від сонця, не переїдати, робити контроль тиску, приймати прохолодний душ та ін.

Але є ще маленька, проте важлива річ: не вживати нецензурну лексику через всю ту фігню, яка зараз нас всіх очікує.
Берегти не тільки тіло, але й душу та психічний настрій.
А за прохолодним, позитивним, та світлим настроєм приходьте до нас - у театр "Чорний Квадрат".

На цьому тижні інтимні комедії з проекту “До та Після сексу”:
17 липня вистава “Дві смужки або Подвійна суцільна любові” о 18:30 на Камерній сцені (вул. Січових Стрільців, 5-Б);
18 липня вистава “Ти моє все” о 18:00 у  Bel Etage Music Hall (вул. Шота Руставелі, 16а);
20 липня вистава “Щастя завжди поруч” о 15:00 на Камерній сцені (вул. Січових Стрільців, 5-Б).

Як і раніше продовжуємо донатити хлопцям на нулі, бо їм в таку спеку набагато гірше, ніж нам.
Квиточки тут.

 
 

Босоніж по Місяцю

Рейтинг: 3.99

  (проголосувало: 1363)

«Босоніж по Місяцю» - повністю авторська вистава Слави Ніконорова, створена навесні 2018 року.
Слава: «Я мріяв створити видовище, яке я сам би хотів споглядати, ким би я не був – домогосподаркою з Дарниці чи програмістом з Печерська. І я створив дещо таке, на що тепер можу дивитись лише зсередини»
Це незвичайна, іноді дуже смішна, іноді дуже сумна вистава про звичайні речі: про кохання до жінки, про страх самотності й тріумф віри. Кожен з нас переживав і переживає прямо зараз дещо подібне або зовсім протилежне. 
І хоч в кожну мить дії «Босоніж по Місяцю» зовсім різний, але незмінно лишається яскравим і пишним, немов святе, що завжди з тобою.
З відгуків глядачів:
«… Така велика кількість сценографічних, технічних і режисерських рішень вражає. Ось такого в «Чорному квадраті» ще не було.»
«Ну я дивилась на одному диханні. А що, були ті, кому не сподобалось?»
«… Весь час біло дуже смішно і несподівано, а в кінці хотілось плакати. І я плакала.»
«Щоб скласти своє враження треба сходити» (с) Слава Ніконоров.

В ролях:

В'ячеслав Ніконоров

В'ячеслав Ніконоров

Фото вистави:

Коментарі (16):

Напишіть відгук...

Ян 19:08 14.04.2024

Приголомшливо! Дякую!

Тетяна 18:09 09.09.2023

Найкраща вистава з усіх що нам довелося побачити. Мені здається немає людини яка залишиться байдужою. Слава просто неймовірний, ціла планета. 2 години пролетіли як одна мить. Я піду ще раз. Враження тримає декілька днів. Рекомендую 100000% це обов'язково варто побачити

Тетяна 12:56 23.02.2023

Слава, one love ❤️

Другу добу знаходжусь під враженням. Розтягую задоволення, обережно, без поспіху, смакуючи спогади від перегляду. Одна тільки думка про те, що колись цей присмак зникне або залишиться у спогадах, як картинка поганої якості, лякає.
Після перегляду не поспішала додому. Хотілося ще трішочки побути у фльорі невагомості Місяця.
Вдома розповіла чоловіку сюжет, знов пережила цей екстаз і з жахіттям усвідомила, якої можливості його позбавила. Коли ти більше години малюєш картину , а в кінці додаєш деталь, яка геть змінює все.

Тепер я знаю, як це Босоніж по Місяцю, чого і вам бажаю!

Оксана 08:44 23.02.2023

Це було щось неймовірне!! Ніколи не думала, що один актор на сцені може зробити аж стільки перевтілень, як все продумано до дрібниць, світло - все було просто неперевершено!! Цю виставу необхідно побачити

Вероніка 10:42 09.01.2023

Вперше за дуже довгий час, сходила в театр і потрапила на цю виставу, мені подарували квитки зі словами «В Квадраті завжди весело та можна буде пореготати».
На початку вистави нас попередили що буде лише один актор, що здалось дуже дивним, але діватися вже було нема куди і ми залишились :)
Це було неймовірно. Тільки но в тебе на очах сльози, від життєвості цієї ситуації, як ось їх перетворили на посмішку.
Стільки емоцій за 2 години. Ніби в кожній сцені можна знайти щось про себе і для себе. Подумати та обговорити після. Йти додому загадково посміхаючись.
Рекомендую від усієї душі.

Марися 21:03 02.12.2022

Дійсно, щоб скласти своє враження - треба сходити на виставу! Це було вражаюче...! Для тих, хто любить твори з підтекстом "задуматись"! Складна, багатогранна і різнохарактерна вистава. Це наче про елементарні речі мирського буття: самотність, кохання, душевні рани, жага до життя і самозцілення! Смієшся, сумуєш, думаєш, відчуваєш, співчуваєш, знов смієшся, плачеш ...це те, що відбувається під час перегляду вистави.... Слава - неймовірно талановитий актор з дуже чутливою душею! Однозначну раджу для перегляду!

Дарина 22:49 23.09.2022

Ця вистава - гра одного актора, де підняті питання, мабуть, мільйонів. Тут самотність переплітається з відчайдушним поривом до боротьби, жагою до життя, життя заради життя. Людина - багате і неповторне створіння, яка відкривається у кожному своєму діянні, думці, новій історії і я дуже вдячна Славі за вміння передати такі прості, але важливі речі. Кінець глибоко вразив, дякую за можливість насолодитися цим!

Роман 00:27 27.12.2021

Глибоко! Чуттєво! Неповторно!
В кожного з нас є темна сторона "власного Місяця", яку ми ретельно приховуємо чи просто не показуємо тим, хто нас оточує чи в колі тих, яких ми знаходимося.
Свою собаку ми теж міцно тримаємо разом з Місяцем на різної довжини повідку ... Повідку, довжиною в життя... Життя сповнене сенсу заради самого життя. Ми ніколи не зникнемо безслідно з нього, ми знову будемо жити жити у Всесвіті... Хоча б маленькою зіркою високому небі, яке ніколи не буде таким чарівним і безмежним без кожного з нас тут на Землі, і там - високо, ближче до сонця. Не варто боятися жити, не потрібно полохатися смерті...
Допоки зранку Бог будить тебе, ти під його захистом ...
Ти завжди потрібен. Ніщо не даремно.

20:52 12.07.2021

10 баллов из 10. Почему-то не попала на звездочки "оцінити" и, кажется, что я случайно поставила низкую оценку. Слава- гениален. И режиссура его, и сценарий его, и 2 часа превосходного актерского искусства. Молниеносные перевоплощения. Сейчас - улыбки и смех у зрителя, а через - секунду - уже наворачиваются слезы. Про жизнь, про разную, где-то с болью , где-то с укором, где-то с сарказмом, но искренне и до глубины души. Обязательно пойду еще раз насладиться...

Наталия Федоренко 15:15 01.06.2020

Самый светлый, самый трогательный, самый пронзительный! Этот спектакль нужно увидеть каждому! Благодарю "Квадрат" за то, что этот театр лечит душу!

10:12 06.12.2019

добрый день! не вижу в афише следующего спектакля после 9.12.19. уточните дату, пожалуйста. спасибо. очень хочу побывать ))))

Наталья 11:55 06.02.2019

Спектакль на котором снимаешь маску и становишься собой настоящим. Спектакль где смех и слезы идут из глубины души. Спектакль с которого уносишь фрагменты, а потом с улыбкой вспоминаешь (привидение-это восторг!)
Спасибо Вячеславу за идею и невероятное воплощение!
Привидение вспоминаю с улыбкой

Александра 21:51 19.11.2018

Жизнь – это как поход в Диснейленд с отцом, который спешит на футбол.

Потрясающе, волшебно, изысканно, настоящее Искусство. Весь спектакль как сон, яркий, нелепый, странный, безумный, страшный, смешной и грустный.
Я впервые заплакала на спектакле. Не просто увлажнив глаза, такое случалось и ранее, нет, слезы лились ручьем, и лишь сидячее положение спасало от того, чтобы они не затекли в уши... Невероятное очищение, исповедь перед самим собой, молитва, которую хочется шептать, кричать, всхлипывать...
По рукам?

Катя 08:45 08.08.2018

Потрясающий спектакль!!! Он как прикоснуться к себе маленькому.
К настоящему, радостному, грустному, напуганному, смелому, ищущему, чистому. Прикоснуться к своим первым мечтам, к своему знакомству с миром и его составляющими. Как любовь на кончиках пальцев. Тонко, глубоко, про ВАЖНОЕ. А отсылки, метафоры, оформление, содержание....его всенепременно надо смотреть несколько раз. невозможность запомнить каждую деталь и запечатлеть просто заставляет рыдать и восхищенно грызть локти. Что ещё надо знать об этом спектакле? Автор, режиссер и актер - талантливый Слава Никоноров.
В общем, сама себе завидую, что увижу его снова

Алена 12:21 23.06.2018

Я счастлива, что есть люди, которые являют собой культурный код нашей нации.
Искусство – это попадание во время, - говорят знающие. Спектакль Славы Никонорова «Босиком по Луне» - был не просто попаданием во время, а попаданием в каждого, кто подарил себе эти два часа времени.

Слава, спасибо Тебе.
Благодаря Тебе, у нас у всех есть шанс.
Если вы хоть немного себе интересны - сходите на этот спектакль.

14:09 22.05.2018

С нетерпением жду! Уверена, будет интересно. Думаю, со мной согласятся многие зрители - Вячеслав очень необычный человек, яркий актер, глубокая личность.