artkvadrat logo

«пряма мова»

Попри системні удари по інфраструктурі, часту відсутність води чи світла – наш театр не скасував жодної вистави. Навіть 23 листопада, коли вся країна пірнула в блекаут – усі три вистави, які мали бути (на Камерній сцені, в Caribbean club, у культурному центрі Арт-Братислава) – відбулися.

Відбулися, бо є Ви – найкращі з можливих глядачів у Світі. І зараз ми це знаємо точно. Так, не всі змогли дістатися. Але зали було заповнено більше, ніж на три чверті. Десь генератори, десь акумулятори, а десь ліхтарики, але вистави пройшли, йдуть і йтимуть, якщо Вам потрібне світло, тепло та гумор. Тим більше гумор для українців – це теж майже зброя. Ми щасливі, що у нас такий сміливий, сильний та світлий народ! І ми щасливі бути його частиною.

29 листопада «Шукаю чоловіка на кожен день» - Лірична комедія. Саме те, що потрібно після важкого робочого дня, щоб відпочити душею.
30 листопада «Знайди або втрать назавжди» - Ця вистава різко знищує в вашому організмі депресію з побічними ефектами у вигляді безконтрольного натхнення і хронічних нападів щастя.
2 грудня «Босоніж по Місяцю» - Це незвичайна, іноді дуже смішна, іноді дуже сумна вистава про звичайні речі: про кохання до жінки, про страх самотності й тріумф віри. 
3 грудня «Чоловічий рід, однина» - Вистава-свято, що сповнена іскрометним гумором і призначена для тих, кому потрібно підняти настрій. Легко та скажено приємно! 

Квиточки за теплом та світлом ось тут.

 
 

Босоніж по Місяцю

Найближчі покази:

02 грудня 2022 года, 18:00 п'ятниця г. Київ, КАМЕРНА СЦЕНА купити квитки


Рейтинг: 4.02

  (проголосувало: 596)

«Босоніж по Місяцю» - повністю авторська вистава Слави Ніконорова, створений навесні 2018 року.
Слава: «Я мріяв створити видовище, яке я сам би хотів споглядати, ким би я не був – домогосподаркою з Дарниці чи програмістом з Печерська. І я створив дещо таке, на що тепер можу дивитись лише зсередини»
Це незвичайна, іноді дуже смішна, іноді дуже сумна вистава про звичайні речі: про кохання до жінки, про страх самотності й тріумф віри. Кожен з нас переживав і переживає прямо зараз дещо подібне або зовсім протилежне. 
І хоч в кожну мить дії «Босоніж по Місяцю» зовсім різний, але незмінно лишається яскравим і пишним, немов святе, що завжди з тобою.
З відгуків глядачів:
«… Така велика кількість сценографічних, технічних і режисерських рішень вражає. Ось такого в «Чорному квадраті» ще не було.»
«Ну я дивилась на одному диханні. А що, були ті, кому не сподобалось?»
«… Весь час біло дуже смішно і несподівано, а в кінці хотілось плакати. І я плакала.»
«Щоб скласти своє враження треба сходити» (с) Слава Ніконоров.

В ролях:

В'ячеслав Ніконоров

В'ячеслав Ніконоров

Фото вистави:

Коментарі (10):

Напишіть відгук...

Дарина 22:49 23.09.2022

Ця вистава - гра одного актора, де підняті питання, мабуть, мільйонів. Тут самотність переплітається з відчайдушним поривом до боротьби, жагою до життя, життя заради життя. Людина - багате і неповторне створіння, яка відкривається у кожному своєму діянні, думці, новій історії і я дуже вдячна Славі за вміння передати такі прості, але важливі речі. Кінець глибоко вразив, дякую за можливість насолодитися цим!

Роман 00:27 27.12.2021

Глибоко! Чуттєво! Неповторно!
В кожного з нас є темна сторона "власного Місяця", яку ми ретельно приховуємо чи просто не показуємо тим, хто нас оточує чи в колі тих, яких ми знаходимося.
Свою собаку ми теж міцно тримаємо разом з Місяцем на різної довжини повідку ... Повідку, довжиною в життя... Життя сповнене сенсу заради самого життя. Ми ніколи не зникнемо безслідно з нього, ми знову будемо жити жити у Всесвіті... Хоча б маленькою зіркою високому небі, яке ніколи не буде таким чарівним і безмежним без кожного з нас тут на Землі, і там - високо, ближче до сонця. Не варто боятися жити, не потрібно полохатися смерті...
Допоки зранку Бог будить тебе, ти під його захистом ...
Ти завжди потрібен. Ніщо не даремно.

20:52 12.07.2021

10 баллов из 10. Почему-то не попала на звездочки "оцінити" и, кажется, что я случайно поставила низкую оценку. Слава- гениален. И режиссура его, и сценарий его, и 2 часа превосходного актерского искусства. Молниеносные перевоплощения. Сейчас - улыбки и смех у зрителя, а через - секунду - уже наворачиваются слезы. Про жизнь, про разную, где-то с болью , где-то с укором, где-то с сарказмом, но искренне и до глубины души. Обязательно пойду еще раз насладиться...

Наталия Федоренко 15:15 01.06.2020

Самый светлый, самый трогательный, самый пронзительный! Этот спектакль нужно увидеть каждому! Благодарю "Квадрат" за то, что этот театр лечит душу!

10:12 06.12.2019

добрый день! не вижу в афише следующего спектакля после 9.12.19. уточните дату, пожалуйста. спасибо. очень хочу побывать ))))

Наталья 11:55 06.02.2019

Спектакль на котором снимаешь маску и становишься собой настоящим. Спектакль где смех и слезы идут из глубины души. Спектакль с которого уносишь фрагменты, а потом с улыбкой вспоминаешь (привидение-это восторг!)
Спасибо Вячеславу за идею и невероятное воплощение!
Привидение вспоминаю с улыбкой

Александра 21:51 19.11.2018

Жизнь – это как поход в Диснейленд с отцом, который спешит на футбол.

Потрясающе, волшебно, изысканно, настоящее Искусство. Весь спектакль как сон, яркий, нелепый, странный, безумный, страшный, смешной и грустный.
Я впервые заплакала на спектакле. Не просто увлажнив глаза, такое случалось и ранее, нет, слезы лились ручьем, и лишь сидячее положение спасало от того, чтобы они не затекли в уши... Невероятное очищение, исповедь перед самим собой, молитва, которую хочется шептать, кричать, всхлипывать...
По рукам?

Катя 08:45 08.08.2018

Потрясающий спектакль!!! Он как прикоснуться к себе маленькому.
К настоящему, радостному, грустному, напуганному, смелому, ищущему, чистому. Прикоснуться к своим первым мечтам, к своему знакомству с миром и его составляющими. Как любовь на кончиках пальцев. Тонко, глубоко, про ВАЖНОЕ. А отсылки, метафоры, оформление, содержание....его всенепременно надо смотреть несколько раз. невозможность запомнить каждую деталь и запечатлеть просто заставляет рыдать и восхищенно грызть локти. Что ещё надо знать об этом спектакле? Автор, режиссер и актер - талантливый Слава Никоноров.
В общем, сама себе завидую, что увижу его снова

Алена 12:21 23.06.2018

Я счастлива, что есть люди, которые являют собой культурный код нашей нации.
Искусство – это попадание во время, - говорят знающие. Спектакль Славы Никонорова «Босиком по Луне» - был не просто попаданием во время, а попаданием в каждого, кто подарил себе эти два часа времени.

Слава, спасибо Тебе.
Благодаря Тебе, у нас у всех есть шанс.
Если вы хоть немного себе интересны - сходите на этот спектакль.

14:09 22.05.2018

С нетерпением жду! Уверена, будет интересно. Думаю, со мной согласятся многие зрители - Вячеслав очень необычный человек, яркий актер, глубокая личность.