artkvadrat logo

«пряма мова»

До ковіда та війни ми були модним та популярним театром. Сотні квитків продавались щодня, тисячі людей додавалися до нас у розсилку та на наші сторінки в соц. мережах. Але театр, як і раніше, не хліб і не паливо… Без нього можна жити.

Зараз ми просто театр, який намагається зробити цей світ кращим. Так, як уміє – добрими та світлими виставами, що дають надію; грошима, які ми передаємо для підтримки на фронті. Що вміємо – те й робимо з душею та любов'ю.

Зараз у нас з'явився свій канал у Телеграм: https://t.me/chornyikvadrat_teatr 
Там поки що мало підписників, але кожен з них дорогий.

Приходьте до нас у театр та підписуйтесь у Телеграм.
Добрі та хороші люди мають бути поруч.

 
 

МЖМ: Мрію. Жадаю. Можу.

Найближчі покази:

26 жовтня 2023 года, 18:30 четвер г. Київ, ГАСТРОЛІ купити квитки


Рейтинг: 4.44

  (проголосувало: 50)

Легка сучасна комедія про кохання, секс, почуття, розваги, інтриги, скандали…
Важко описати сюжет, не вдаючись до спойлерів, але…

Вистава про хлопця, який несподівано побачив драбину з прірви френдзони. І про дівчину, яка щиро вірила у справжню дружбу без сексу між чоловіком та жінкою. І ще про одного хлопця, який починає розуміти, що таке справжній життєвий успіх. І всі ці особи сходяться в одному готельному номері, щоб подарувати один одному справжній МЖМ… Думаємо, розшифровувати не треба!

У ролях:
Олексій Вансовський, Ірина Дерій, Євген Амаріца, Андрій Мельник

Драматург та режисер:
Сергій Федорчук

Коментарі (7):

Напишіть відгук...

Олеся 10:22 07.08.2023

Після вистави "Читай. Цілуй. Біжи" вирішили ходити з чоловіком на вистави "Чорного квадрату" щомісяця. Після цієї ж вистави "МЖМ" пошкодувала, що не тільки ми з чоловіком прийшли, але й запросили друзів. Рада, що хоча б їм сподобалося.
Не знаю, як кому, а у мене усі проекти Зе на кшталт "Ліга сміху", "95 квартал" викликають відразу після 2019 р. Потрібно писати в анонсі, що сюжет побудовано навколо "Ліги сміху", щоб потенційні глядачі формували відповідні очікування і не розчаровувалися потім.
20 хвилин я взагалі думала, що театр вирішив дати непідготовлену п'єсу і зовсім не "МЖМ". Потім я прочитала знов анонс на сайті театру (під час вистави) і стала чекати на готельний номер і 3 особи. Дочекалася майже під кінець вистави...

Ірина 19:36 02.06.2023

Дуже смішні жарти. Обидва. Решта гумору таки на рівні Ліги Сміху. Актори старались, за це дякуємо.

Ігор 23:45 30.05.2023

Чудова вистава. Спочатку здавалося, що це буде звичайна романтична комедія, тому налаштувався просто посміятися над фірмовими жартами, не очікуючи нічого особливого. Але потім сюжет зробив такий різкий поворот, що в голові все перевернулось. За спецефекти - теж плюс, на першому ударі всі в залі хотіли побіги за лікарем (хто дивився, той розуміє про що я).
Акторів бачив вперше, дуже хороші, всі на своєму місці. Дівчина дуже красива)))

Лариса 00:13 03.04.2023

Дуже сподобалась вистава. Неймовірні актори! Сюжет цікавий, одразу не розумієш що відбувається, а потім вже не можеш відірватися. Багато гумору, але є моменти де хочеться втиснутись в крісло, бо аж моторошно. Емоційні гойдалки - те що потрібно! Рекомендую

Андрій 14:48 14.10.2022

Великий респект режисеру, сценаристу! Перші хвилини думаешь вота фак, потім розуміешь, що все за планом - вразило! Вистава на одному диханні. Рекомендую. Всім мира.

Максим 16:38 13.10.2022

Оригінальний сюжет
Альтернативні сценарії розвитку подій теж присутні
Актор Олексій Вансовський дуже професійно зіграв, не зважаючи на те що це його третій виступ в театрі
Вражаюче
Рекомендую

Svitlana 11:04 26.09.2022

Спектакль для мене пройшов на одному диханні. Було дуже цікаво дивитись. Гумор та гра акторів на висоті. Дуже рекомендую.