«прямая речь»

«Я грав цю виставу 12 років. І я щиро щасливий (рідкісний випадок для театру), що замість мене грає актор краще – Володимир Шумко.

Прекрасна комедія з ліричними нотками. Абсолютно дивовижна і смішна вистава. Шумко в ній стрибає вище голови. Він не лише один із найкращих коміків України, а ще й глибокий і багатогранний актор.

Завжди на цій виставі глядачі сміються до болю в щелепі, але в кінці із задоволенням плачуть від краси та ніжності.

07 грудня (четвер) о 18:30 у культурному кластері “Краків” на Русанівці відбудеться вистава “Вибач. Прощавай. Сміття винесу сам”.

Подаруйте собі подив, захват і сміх. Наразі це нам усім дуже потрібно» – Художній керівник театру імпровізації «Чорний Квадрат» А.М. Нєйолов.

Нагадуємо, що театр частину прибутку постійно відправляє на медичну допомогу ЗСУ. Тільки так і ніяк інакше.

Наш скромний канал у Телеграм: https://t.me/chornyikvadrat_teatr
Домашній, душевний, лише для своїх. Приєднуйтесь.

 
 

МЖМ: Мечтаю. Желаю. Могу.

Ближайшие показы:

28 декабря 2023 года, 18:30 Четверг г. Киев, ГАСТРОЛИ купить билеты


Рейтинг: 4.45

  (проголосовало: 55)

Легкая современная комедия о любви, сексе, чувствах, развлечениях, интригах, скандалах… Трудно описать сюжет, не прибегая к спойлерам, но…

Спектакль о парне, который неожиданно увидел лестницу из пропасти френдзоны. И о девушке, которая искренне верила в настоящую дружбу без секса между мужчиной и женщиной. И еще об одном парне, который начинает понимать, что такое настоящий жизненный успех. И все эти люди сходятся в одном гостиничном номере, чтобы подарить друг другу настоящий МЖМ… Думаем, расшифровывать не надо!

В ролях: Алексей Вансовский, Ирина Дерий, Евгений Амарица.

Драматург и режиссер: Сергей Федорчук

Комментарии (10):

Напишите отзыв...

Олена 09:03 27.10.2023

Суперова виста. Гра акторів класссс! Емоції шкалять другий день. Підемо на їхні вистави і не раз! Дякую за чудовий вечір і купу позитивних емоцій.!!!!!!!!!!!

Тетяна 01:48 27.10.2023

Я завжди оцінюю якість заходу в залежності від наявності думок в голові під час вистави. Сьогодні їх не було, жодної. Тотальне відключення від зовнішнього світу, занурення у сюжет, в гру акторів, все на одному диханні.
- Серьожа!
- Серьожа - це твоє ім‘я… ???
Ви чудові!
Просто буря позитивних емоцій !!!

Олексій Д 00:19 27.10.2023

Чудова гра акторів в поєднанні з комічними життєвими сценами, імпровізацією, пристрастю та ?віддачею сцені і глядачу. Прожив сьогодні це життя? разом з Сергієм-Ірою-Андрієм бо Мрію.Жадаю.Можу. Дякую ? ?

Олеся 10:22 07.08.2023

Після вистави "Читай. Цілуй. Біжи" вирішили ходити з чоловіком на вистави "Чорного квадрату" щомісяця. Після цієї ж вистави "МЖМ" пошкодувала, що не тільки ми з чоловіком прийшли, але й запросили друзів. Рада, що хоча б їм сподобалося.
Не знаю, як кому, а у мене усі проекти Зе на кшталт "Ліга сміху", "95 квартал" викликають відразу після 2019 р. Потрібно писати в анонсі, що сюжет побудовано навколо "Ліги сміху", щоб потенційні глядачі формували відповідні очікування і не розчаровувалися потім.
20 хвилин я взагалі думала, що театр вирішив дати непідготовлену п'єсу і зовсім не "МЖМ". Потім я прочитала знов анонс на сайті театру (під час вистави) і стала чекати на готельний номер і 3 особи. Дочекалася майже під кінець вистави...

Ірина 19:36 02.06.2023

Дуже смішні жарти. Обидва. Решта гумору таки на рівні Ліги Сміху. Актори старались, за це дякуємо.

Ігор 23:45 30.05.2023

Чудова вистава. Спочатку здавалося, що це буде звичайна романтична комедія, тому налаштувався просто посміятися над фірмовими жартами, не очікуючи нічого особливого. Але потім сюжет зробив такий різкий поворот, що в голові все перевернулось. За спецефекти - теж плюс, на першому ударі всі в залі хотіли побіги за лікарем (хто дивився, той розуміє про що я).
Акторів бачив вперше, дуже хороші, всі на своєму місці. Дівчина дуже красива)))

Лариса 00:13 03.04.2023

Дуже сподобалась вистава. Неймовірні актори! Сюжет цікавий, одразу не розумієш що відбувається, а потім вже не можеш відірватися. Багато гумору, але є моменти де хочеться втиснутись в крісло, бо аж моторошно. Емоційні гойдалки - те що потрібно! Рекомендую

Андрій 14:48 14.10.2022

Великий респект режисеру, сценаристу! Перші хвилини думаешь вота фак, потім розуміешь, що все за планом - вразило! Вистава на одному диханні. Рекомендую. Всім мира.

Максим 16:38 13.10.2022

Оригінальний сюжет
Альтернативні сценарії розвитку подій теж присутні
Актор Олексій Вансовський дуже професійно зіграв, не зважаючи на те що це його третій виступ в театрі
Вражаюче
Рекомендую

Svitlana 11:04 26.09.2022

Спектакль для мене пройшов на одному диханні. Було дуже цікаво дивитись. Гумор та гра акторів на висоті. Дуже рекомендую.