«прямая речь»

Війна забирає не лише життя, а й час. Майбутнє, звичайно, є, але воно дуже невизначене… Якщо раніше глядачі купували квитки до театру за місяць, за два місяці, то зараз майже всі – за два, три дні… дуже рідко – за тиждень. Ми почали боятися невизначеності завтрашнього дня. Єдина визначеність у театрі «Чорний Квадрат» — це гарантія, що нудно не буде. Приходьте!
1.Театр розпрощався з російською. Ми переклали вистави рідною та солов’їною, через це наші комедії стали ще смішнішими. Набагато смішнішими. Самі в шоці…
2. У зв'язку з комендантською годиною та графіком роботи громадського транспорту початок вистав у будні буде на годину раніше, ніж був – тепер о 18:00 (о шостій вечора). У вихідні ми спробуємо грати дві вистави в один день о 15:00 та 18:00.
3. Найбільший плюс театру імпровізації «Чорний Квадрат» у тому, що камерна сцена знаходиться в офіційному ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ бомбосховищі. Тому в разі оголошення повітряної тривоги нам не потрібно буде переривати виставу та просити Вас пройти у бомбосховище, тому що ви в ньому вже будете знаходитись.
4. Якщо у Вас є питання по Вашим замовленням - напишіть нам листа на пошту каси ticket@artkvadrat.com
5. Ми навіть не мріємо заробити, але якщо раптом ви знайдете і час, і можливість, і гроші, то знайте, що весь прибуток піде на придбання медичних засобів для ЗСУ.
Ми завжди намагалися бути вашою радістю. Завжди намагалися бути театром, який несе свято. І в цей суворий, важкий і дуже складний час радість, гумор та позитив не можуть бути зайвими.
«Під час війни треба берегти не тільки своє тіло, але і свій настрій»©. 
Квиточки на вистави тут.

Любов та Слава Україні!

 
 

Театр

Что было. Ты помнишь, как всё начиналось…

Ты помнишь, как всё начиналось…
Однажды давным-давно, в далеком 1991 году, высокий мужчина с фактурным лицом создал уникальный театр. Импровизации. Произошло это случайно (а случай, как известно – второе имя Бога): долгие поиски истины всё никак не приводили Анатолия туда, куда ему было нужно. Однажды он пришёл совсем не подготовленный к занятию. В порыве, расстелил на полу огромный квадратный кусок черного бархата (это мог быть и белый круг и коричневый ромб – но под рукой оказался именно чёрный квадрат) и на немые вопросы актеров ответил: «Играйте, что хотите. Главное, чтобы это было интересно!». Так появился «Чёрный Квадрат» - единственный в Украине театр-студия импровизации, работающий по творческому принципу "живой" актёрской игры.

Импровизация - способ театральной игры, когда представление рождается "здесь и сейчас", становясь аутентичным и неповторимым. Актёры и зрители полностью вовлечены в действие, которое, как правило, неожиданно и для зрителей и для самих актеров.