artkvadrat logo

«пряма мова»

У таку спеку багато хто радить: більше пити води, захищати голову від сонця, не переїдати, робити контроль тиску, приймати прохолодний душ та ін.

Але є ще маленька, проте важлива річ: не вживати нецензурну лексику через всю ту фігню, яка зараз нас всіх очікує.
Берегти не тільки тіло, але й душу та психічний настрій.
А за прохолодним, позитивним, та світлим настроєм приходьте до нас - у театр "Чорний Квадрат".

На цьому тижні інтимні комедії з проекту “До та Після сексу”:
17 липня вистава “Дві смужки або Подвійна суцільна любові” о 18:30 на Камерній сцені (вул. Січових Стрільців, 5-Б);
18 липня вистава “Ти моє все” о 18:00 у  Bel Etage Music Hall (вул. Шота Руставелі, 16а);
20 липня вистава “Щастя завжди поруч” о 15:00 на Камерній сцені (вул. Січових Стрільців, 5-Б).

Як і раніше продовжуємо донатити хлопцям на нулі, бо їм в таку спеку набагато гірше, ніж нам.
Квиточки тут.

 
 

Небо в діамантах або до глядача задом

Рейтинг: 4.31

  (проголосувало: 1165)

Ця вистава – про акторів та їх відносини «за лаштунками». Як ви розумієте, ця тема особливо знайома нашим виконавцям, хоча вони й наполягають, що у житті себе так не поводять)))

Є така думка, що у мистецтві усе робиться «через ліжко»… І ми с цим не будемо сперечатися, хоч і не до кінця згодні з цим висловом. Ми лише зауважимо вам: у театральних колах і справді вирують пристрасті, але такі ж самі, як і в інших сферах людської діяльності!.. Але! Вони, ці пристрасті, у мистецьких колах вирують, так би мовити, яскравіше, частіше і… цікавіше!

Ми розповімо вам історію заплутаних відносин п’ятьох людей, кожен з яких заслуговує на щастя, але, можливо, вибирає для досягнення своєї мети хибні шляхи… Станьте свідками цих перепитій та зробіть свої висновки, шановні присяжні засідателі…))

Коментарі (8):

Напишіть відгук...

Олександра 14:31 13.02.2024

Кайфую вже тричі на цій виставі. За сміхом тут глибокі почуття, драма людей та боротьба за своє щастя. Глибока сага, в якій гумором пом'якшується складність життя, а драйв та харизма акторів дозволяє побачити надію там, де в житті її часто вже втомлюються шукати.❤️

Ольга 20:53 15.01.2024

Щойно з вистави. Вона офігенна!!! Зал сміявся весь час,які ж цінні такі емоції в наш час! Дякуємо з чоловіком усім акторам і усій команді!!?

Марина 12:55 16.11.2021

Один из первых спектаклей ,которые видела в ЧК! ОООчень смешно! Ирочка Гатун - это супер!!! Рекомендую!

17:58 04.04.2019

Хорошая комедия местами с лирическими моментами. Интересный сюжет об отношениях плюс отличная режиссура. По времени примерно час с копейками. Я люблю, когда в спектакле присутствует музыка, танцы, поэтому ламбада в исполнении актрис порадовала. Местами было громковато, когда все начинали говорить на повышенных тонах и кричать. Но это не испортило общего впечатления. Юмора было очень много. Поэтому однозначно спектакль советую.

15:15 27.07.2018

Под девизом "Хорошо, но мало..." Как-то быстро прошел спектакль, хотелось еще чуть-чуть)
Ирина Гатун, как всегда яркая и запоминающаяся. А ее фраза "Мы что, зря зеленку разводили" убила зал наповал)

Светлана, г.Киев 19:12 26.07.2018

Всем, кто хоть немного интересуется театральной жизнью и закулисьем, я настоятельно рекомендую посмотреть этот спектакль! Актеры рассказывают об изнанке театральной жизни и отношениях, которые могут складываться в многоугольники, тупики и.. не буду раскрывать все секреты :) Причем, всё продемонстрировано без приукрашиваний, глянца и «масла-масленного». А обяание актерского состава просто зашкаливает!

Катя 14:02 17.10.2017

Хорошо, качественно, занятно. Согласна с "накрутили-перепутали", с мужем потом вечер спорили... но хорошо. Рекомендую

Марина 16:11 19.07.2017

Очень понравилась постановка! Хорошая комедия, занятный сюжет. НЕ могу сказать, что все гладко и просто для восприятия, но интересно - это 100%. Этот спектакль, как для меня, о непростых переплетениях судеб. Есть моменты, когда осуждаешь того или иного персонажа, но в то же время понимаешь, что сталкивался сам с подобными ситуациями и это меняет отношение. По итогу,- это прекрасный вариант для того, чтобы посмеяться и отдохнуть. Актерская игра очень точно передает суть истории и веришь и сопереживаешь каждому из героев. Спасибо, "Черный квадрат", что не оставляете равнодушными!