artkvadrat logo

«пряма мова»

До ковіда та війни ми були модним та популярним театром. Сотні квитків продавались щодня, тисячі людей додавалися до нас у розсилку та на наші сторінки в соц. мережах. Але театр, як і раніше, не хліб і не паливо… Без нього можна жити.

Зараз ми просто театр, який намагається зробити цей світ кращим. Так, як уміє – добрими та світлими виставами, що дають надію; грошима, які ми передаємо для підтримки на фронті. Що вміємо – те й робимо з душею та любов'ю.

Зараз у нас з'явився свій канал у Телеграм: https://t.me/chornyikvadrat_teatr 
Там поки що мало підписників, але кожен з них дорогий.

Приходьте до нас у театр та підписуйтесь у Телеграм.
Добрі та хороші люди мають бути поруч.

 
 

Ти моє все

Рейтинг: 3.5

  (проголосувало: 22)

Ця вистава приємно порадує гострими та смішними жартами, цільним сюжетом і чудовим фіналом.
В ній присутня легка атмосфера, яка не позбавлена ​​життєвих труднощів і зіткнень, а також незвичайних і яскравих персонажів. Хороші кумедні діалоги, що забезпечують веселий настрій на усю дорогу. Щодо самого сексу? Він є. Абсолютно відверті сентенції з блискучим образним гумором.

«Ти моє ВСЕ» - казка. Насправді такого не буває, а якщо і трапляється, то так рідко, що прирівнюється до того, що такого не буває. Це ідеалізована, неймовірна, фантастична історія, яку приємно і потрібно подивитися ввечері з подругою або хлопцем. Тому що після вистави є ризик обговорювати її до самого ранку. Бажання і розуміння, довіра і ревнощі - ці теми близькі будь-якому глядачеві та можна сказати, що ця сексуальна казка про Вас.
Вистава в цілому не на один раз, і у Вас може виникнути бажання переглядати її знову і знову. Тому, квитки на неї завжди закінчуються заздалегідь.

«Ти моє ВСЕ» - про Кохання. І сильне Кохання відчувається протягом всієї вистави, Ви будете співчувати героям і переживати за них. Хоча все одно можете здогадатися, як все закінчиться. Але і це не факт.

Люди, які грають виставу вже 10 років разом. За всі ці жарти й пристрасті вони заплатили нервами та роками. Вони прожили те, над чим сміються і страждають.

В ролях:

Анна  Шумко

Анна Шумко

Володимир Шумко

Володимир Шумко

Фото вистави:

Коментарі (7):

Напишіть відгук...

Ірина 23:26 23.09.2023

Чудова вистава !Дуже сподобалась атмосфера!Прекрасна пара Володимир та Анна!
Ходили з чоловіком,отримали море позитиву.
Дякуємо акторам за гарний настрій і за їхню роботу!

Агастасія 19:29 22.07.2023

Трепет від вистави досі не лишає!
Смішно, честно, яскраво, ніжно!!!
Актори тримають увагу всю виставу, як на одному подисі!!!

Вікторія 23:23 19.07.2023

Актори, вистава, атмосфера - все на висоті! Неодмінно потрібно відвідати, особливо зі своєю парою.
Від душі насміялись до сліз.
З хлопцем всю виставу тільки те й робили, що підморгували один одному, розуміючи, що на сцені "ми".

Дар’я 23:09 19.07.2023

На цю виставу неодмінно треба йти парами, аби дуже картинно строїти гримасу і простягнувши руки до сцени усім своїм виглядом показувати чоловікові моменти які інколи залишаюттся без обговорення.
Ані та Вові вдалося так влучно і смішно розказати про кохання у побуті! Хотіла сказати що я сміялася, але ж ні, я реготала))
«Ти моє все» - це веселий і безтурботний вечір який залишив тривалий післясмак, коли хочеться говорити про стосунки ще і ще? Так багато смішних деталей, але не хочеться спойлерити - дивіться самі!?

Олена 21:33 19.07.2023

Вистава просто супер! Аня і Вова подарували неймовірно позитивні емоції ? це кайф! Якщо ви ще не бачили - дуже рекомендую до перегляду, гарний настрій гарантовано!)

Ольга 11:53 16.06.2023

Просто неймовірна вистава! Підіймає настій з першої хвилини! Дуже раджу сходити на неї зі своєю другою половинкою))

Виолетта 22:57 15.06.2023

Я була на виступі чудової пари Анни та Володимира. Хочу сказати що це один із найкращих виступів на якому я була. Емоції просто переповнювали. Було спілкування з глядачами, імпровізація, глибокий зміст та багато гумору. Всім, хто ще не був від душі рекомендую. А я б сходила ще раз ❤️✨