«прямая речь»

До ковіда та війни ми були модним та популярним театром. Сотні квитків продавались щодня, тисячі людей додавалися до нас у розсилку та на наші сторінки в соц. мережах. Але театр, як і раніше, не хліб і не паливо… Без нього можна жити.

Зараз ми просто театр, який намагається зробити цей світ кращим. Так, як уміє – добрими та світлими виставами, що дають надію; грошима, які ми передаємо для підтримки на фронті. Що вміємо – те й робимо з душею та любов'ю.

Зараз у нас з'явився свій канал у Телеграм: https://t.me/chornyikvadrat_teatr 
Там поки що мало підписників, але кожен з них дорогий.

Приходьте до нас у театр та підписуйтесь у Телеграм.
Добрі та хороші люди мають бути поруч.

 
 

Ты моё всё

Рейтинг: 3.5

  (проголосовало: 22)

Этот спектакль приятно радует острыми и смешными шутками, цельным сюжетом и великолепным финалом. 
В нем присутствует легкая атмосфера, не лишённая жизненных трудностей и столкновений, а так же необычных и ярких персонажей. Хорошие забавные диалоги, обеспечивающие веселое настроение на протяжении всей пьесы. Что насчёт самого секса? Он есть. Совершенно откровенные сентенции с блестящим образным юмором. 

«Ты моё ВСЁ» — сказка. На самом деле такого не бывает, а если и случается, то так редко, что приравнивается к тому, что такого не бывает. Это идеализированная, невероятная, умопомрачительная история, которую приятно и нужно посмотреть вечером с подругой или молодым человеком. Потому что после спектакля есть риск обсуждать его до самого утра. Желание и понимание, доверие и ревность – эти темы близки любому зрителю и можно сказать, что эта сексуальная сказка про Вас. 
Спектакль в целом не на один раз, и у Вас может возникнуть желание пересматривать его снова и снова. Поэтому, билеты на него всегда заканчиваются заранее. 

«Ты моё ВСЁ» — о Любви. И сильная Любовь чувствуется это на протяжение всего спектакля, Вы будете сочувствовать  героям и переживать за них. Хотя все равно можете догадаться, как все закончится. Но и это не факт.
Люди, которые играют спектакль уже 10 лет как вместе. За все эти шутки и страсти они заплатили нервами и годами. Они прожили то, над чем смеются и страдают.   

Если хотите от души посмеяться и без напряга расчувствоваться — этот спектакль для Вас.

В ролях:

Анна  Шумко

Анна Шумко

Владимир Шумко

Владимир Шумко

Фото спектакля:

Комментарии (7):

Напишите отзыв...

Ірина 23:26 23.09.2023

Чудова вистава !Дуже сподобалась атмосфера!Прекрасна пара Володимир та Анна!
Ходили з чоловіком,отримали море позитиву.
Дякуємо акторам за гарний настрій і за їхню роботу!

Агастасія 19:29 22.07.2023

Трепет від вистави досі не лишає!
Смішно, честно, яскраво, ніжно!!!
Актори тримають увагу всю виставу, як на одному подисі!!!

Вікторія 23:23 19.07.2023

Актори, вистава, атмосфера - все на висоті! Неодмінно потрібно відвідати, особливо зі своєю парою.
Від душі насміялись до сліз.
З хлопцем всю виставу тільки те й робили, що підморгували один одному, розуміючи, що на сцені "ми".

Дар’я 23:09 19.07.2023

На цю виставу неодмінно треба йти парами, аби дуже картинно строїти гримасу і простягнувши руки до сцени усім своїм виглядом показувати чоловікові моменти які інколи залишаюттся без обговорення.
Ані та Вові вдалося так влучно і смішно розказати про кохання у побуті! Хотіла сказати що я сміялася, але ж ні, я реготала))
«Ти моє все» - це веселий і безтурботний вечір який залишив тривалий післясмак, коли хочеться говорити про стосунки ще і ще? Так багато смішних деталей, але не хочеться спойлерити - дивіться самі!?

Олена 21:33 19.07.2023

Вистава просто супер! Аня і Вова подарували неймовірно позитивні емоції ? це кайф! Якщо ви ще не бачили - дуже рекомендую до перегляду, гарний настрій гарантовано!)

Ольга 11:53 16.06.2023

Просто неймовірна вистава! Підіймає настій з першої хвилини! Дуже раджу сходити на неї зі своєю другою половинкою))

Виолетта 22:57 15.06.2023

Я була на виступі чудової пари Анни та Володимира. Хочу сказати що це один із найкращих виступів на якому я була. Емоції просто переповнювали. Було спілкування з глядачами, імпровізація, глибокий зміст та багато гумору. Всім, хто ще не був від душі рекомендую. А я б сходила ще раз ❤️✨