artkvadrat logo

«пряма мова»

Будь ласка, нам потрібна ваша підтримка! «Сарафанне радіо» – найнадійніший спосіб. Радьте нас, рекомендуйте, запрошуйте! Якщо ми змогли бути чимось світлим та радісним у ці темні часи – ми сподіваємось на вашу підтримку.

Ми створюємо канал "Чорного Квадрату" у Телеграмі: https://t.me/chornyikvadrat_teatr 

Але потрібен час, щоб він дав хоч якийсь ефект.

Загалом у нас була, точніше, поки що є – сторінка на Фейсбуці. У ній було понад 30 тисяч читачів, і це те, що рятувало театр останні 3-4 роки.

Ми створювали заходи, просували рекламу… Тепер нас зламали. Сторінка ціла, а ось можливість просувати рекламу – зникла. Ніхто не затупив, не було системних косяків, просто Фейсбук не є ідеальним, але ви це знаєте і без нас.

Любимо та сподіваємося на вас!

 
 

Доставка. Рівень Бог.

Найближчі покази:

26 жовтня 2023 года, 18:30 четвер г. Київ, КАМЕРНА СЦЕНА купити квитки


Рейтинг: 4.06

  (проголосувало: 68)

Коли кур’єр служби доставки з’являється в вашому домі - нічого надзвичайного в цьому немає.
Але якщо ви впевнені що нічого не замовляли - це викликає питання.
А ще більше питань - коли згадуєте, що все ж замовляли.

Один Кірпіч
Дві найкращі подруги
Три голови дракона
Чотири брудні лапи
П’ятий елемент

Говорити правду нелегко. А говорити правду собі ще складніше.

Як бути далі коли жити не треба? Як треба жити, щоб хотілося бути? Як зробити правильний вибір? Чи є він взагалі? Хто Він!?

Лірично, чуйно, смішно, страшно, весело, сумно, святково, романтично, вічно…

Коментарі (17):

Напишіть відгук...

Олександра 23:20 19.09.2023

Я в "секті" Чорного квадрату відносно недавно. Але я дуже люблю все, що вони ставлять!
Сьогодні була з друзями на цій виставі. Сказати, що сподобалося, не сказати нічого. Неймовірно, дві з хвостиком години пролетіли на одному диханні. "Зайшла" тема, актори, гра, віддача, жарти, лірика, атмосфера.
Дякую за емоції, за підказки, за те, що в саме серденько! Хотілося прямо із залу по закінченню поїхати і сказати ту Правду собі, Йому. Але то емоції. На емоціях не можна. Але можна і просто життєво необхідно бути максимально відвертим із самим собою!

Тетяна 22:43 19.09.2023

Дужа сподобалась вистава! Гра акторів неймовірна та дуже щира!

Ірина 21:18 20.05.2023

Загалом вистава дуже сподобалась: тема, гра акторів, гумор у поєднанні з вічними питаннями. Вистава змушує задуматись над своїм життям. Всю дорогу додому згадувала найважливіші слова і приміряла на себе. Якщо Бог дає нам таланти, то чи маємо ми право їх не використовувати? Чи варто жити "нормальним" життям, забуваючи про дитячі мрії? Як завжди у "Чорного квадрату", вистава про кохання і стосунки між чоловіком і жінкою, але із філософським підтекстом. Дуже сподобалось, що вистава йде українською. Дякую! Однозначно рекомендую! ❤️

Оксана 19:17 20.05.2023

Була сьогодні вкотре в улюбленому театрі на новій для мене виставі . Що вразило?
Та мабуть , все , що відбувалось , адже фраза за фразою перебиралося життя пересічної людини
Хотілось спитати , а звідки ви це все про мене знаєте ?)
Проте відповіть є , адже один з головних персонажів янгол , а янголи знають все …
Тож є над чим і посміятись і поміркувати
Дякую, найкращий , Чорний Квадрат! ?

Санта 15:24 15.04.2023

Чувственная, тонкая актерская работа и прекрасный жизненный сценарий с глубокими смыслами. Заставляет задуматься и оставляет приятное послевкусие... Рекомендую 100%!!

Александр 00:30 31.03.2023

Это было супер!!! Актеры выкладываются на все 100! Невероятно много поднято психологических тем и неожиданный разворот событий. Насмеялись от души. Давно такого не видел. Рекомендую к просмотру, просто агонь;)

Наталія 13:34 15.12.2022

Були вчора на цій шикарній виставі, супер !!! Велике ДЯКУЄМО акторам, чудовий вечір, море позитуву, гарний настрій та хочемо ще...)))

Катя 22:42 15.10.2022

Вистава йде українською мовою)

Оксана 15:24 12.10.2022

Підкажіть, будь ласка, вистава якою мовою? дякую

Тетяна Дубровська 21:07 19.09.2022

неймовірний спектакль і почуття після нього! Рекомендую всім серцем, навіть зараз, коли війна! ОФІГЕННИЙ!!! А я багато подивилася спектаклів )) Цьом

Ольга 22:03 02.08.2022

Якщо ви чекаєте знак, то ось він! Так сталось, що я побачила виставу в життєвий період коли дістала з уявної глибокої шафи скриню з невтіленими ідеями і проектами, і це прямо зайшло в саме серденько) я і плакала і сміялась. Але в вистави дуууже легкий післясмак, ви змінитесь коли побачите цю виставу, але змінять вас дуже лагідно.
Йти обов‘язково! Круто піти з друзями і потім обговорювати життєві історії. Пишу відгук на шостому місяці повномасштабного вторгнення, вистава актуальна у будь який час! Хочу ще раз побачити цю роботу уже з Володимиром Тагвеєм у складі та написати потім відгук, як спрацював цей знак який я отримала зараз!

Анна 23:00 28.01.2022

Найкраща вистава з усіх, що я була у житті. Просто захват! Діалоги, монологи, теми, які піднімали, гра акторів. Сльози всю виставу. Просто прекрасно!!!
Я вперше на Чорному Квадраті. Стаю Вашою прихильницею. Це неймовірно просто. на одному подиху. Особливо для середнього віку. Я дуже щаслива, що відкрила для себе. Цю виставу. І філософія і життя - все в цій виставі драматично продумано. ДЯКУЮ!!!!!

Ксенія 22:47 28.01.2022

Неймовірна гра акторів, низка складних переживань, розкриття емоцій і пошук сенсів, тепла і затишна атмосфера, на коротку мить вистави об'єднує, надихає ,наповнює. Виходячи з залу по завершенні розумієш, що внутрішньо ще там у виставі , ще ну хоч хвилинку на осмислення і відчуття.
Дякую Вам за емоції і чудовий вечір.

Валентина 22:35 03.11.2021

Осторожно!!! Этот театр вызывает стойкое привыкание и любовь...и это на всю жизнь!
А если серьезно, то этот спектакль просто покорил!! Очень рекомендую!!! Каждый для себя найдет те моменты, над которыми стоит задуматься!!!
Браво!!!!

Катя 21:48 03.11.2021

Я посмотрела половину репертуара театра Чёрный квадрат, но этот спектакль в самое сердце ❤ больше 2х часов на одном дыхании. Очень жизненно и с юмором.

Ярослава 16:38 27.05.2021

Теперь это мой самый любимый спектакль))) Ощущения после спектакля, как после самой доброй классной комедии из детства, которые хочется пересматривать, когда слишком взросло, слишком серо и устал) Настоящее возвращение в чудо :) приду к вам еще))) И жду фильма :) Очень трогательно, погружает в процесс, очень по-настоящему, актуально и очень светло! Спасибо большое за тот вечер - вы прекрасны )

Ирина и Николай 23:42 26.05.2021

Смеялись вместе с вами, грустили, переживали, сочувствовали и радовались! За один лишь спектакль прожили с вами целую жизнь) Спасибо за этот вечер!! Было прекрасно! ????????????