«прямая речь»

Тут така справа – нам системно пропонують гроші для допомоги військовим.

Нам дуже приємна ваша довіра та повага. Але ми НЕ ЗБИРАЄМО ГРОШІ для Перемоги! Ми віддаємо свої, чесно зароблені та віддаємо їх не просто так, а конкретним людям, яких ми знаємо і яким довіряємо вже не один рік. Адже допомагати ми почали ще у 2014 році.

Ми справді не купуємо летальну… А лише - медицину.

І якщо ви хочете допомогти через нас – просто приходьте на вистави. Цього цілком достатньо, бо ми не волонтерський фонд, ми – театр.

Тим більше зараз глядач потрібен як ніколи…

Посилання на квиточки тут.

 
 

Доставка. Уровень Бог.

Ближайшие показы:

22 июня 2023 года, 18:30 Четверг г. Киев, ГАСТРОЛИ купить билеты


Рейтинг: 4.05

  (проголосовало: 63)

Когда курьер службы доставки появляется в вашем доме - ничего удивительного в этом нет.
Но если вы уверены, что ничего не заказывали - это вызывает вопросы.
А еще больше вопросов - когда вспоминаете, что все заказывали.

Один кирпич
Две лучшие подруги
Три головы дракона
Четыре грязные лапы
Пятый элемент

Говорить правду нелегко. А говорить правду себе еще сложнее.

Как быть дальше когда жить не надо? Как надо жить чтобы хотелось быть? Как сделать правильный выбор? Или он вообще? Кто Он!?

Лирически, чутко, смешно, страшно, весело, грустно, празднично, романтично, вечно...

Комментарии (15):

Напишите отзыв...

Ірина 21:18 20.05.2023

Загалом вистава дуже сподобалась: тема, гра акторів, гумор у поєднанні з вічними питаннями. Вистава змушує задуматись над своїм життям. Всю дорогу додому згадувала найважливіші слова і приміряла на себе. Якщо Бог дає нам таланти, то чи маємо ми право їх не використовувати? Чи варто жити "нормальним" життям, забуваючи про дитячі мрії? Як завжди у "Чорного квадрату", вистава про кохання і стосунки між чоловіком і жінкою, але із філософським підтекстом. Дуже сподобалось, що вистава йде українською. Дякую! Однозначно рекомендую! ❤️

Оксана 19:17 20.05.2023

Була сьогодні вкотре в улюбленому театрі на новій для мене виставі . Що вразило?
Та мабуть , все , що відбувалось , адже фраза за фразою перебиралося життя пересічної людини
Хотілось спитати , а звідки ви це все про мене знаєте ?)
Проте відповіть є , адже один з головних персонажів янгол , а янголи знають все …
Тож є над чим і посміятись і поміркувати
Дякую, найкращий , Чорний Квадрат! ?

Санта 15:24 15.04.2023

Чувственная, тонкая актерская работа и прекрасный жизненный сценарий с глубокими смыслами. Заставляет задуматься и оставляет приятное послевкусие... Рекомендую 100%!!

Александр 00:30 31.03.2023

Это было супер!!! Актеры выкладываются на все 100! Невероятно много поднято психологических тем и неожиданный разворот событий. Насмеялись от души. Давно такого не видел. Рекомендую к просмотру, просто агонь;)

Наталія 13:34 15.12.2022

Були вчора на цій шикарній виставі, супер !!! Велике ДЯКУЄМО акторам, чудовий вечір, море позитуву, гарний настрій та хочемо ще...)))

Катя 22:42 15.10.2022

Вистава йде українською мовою)

Оксана 15:24 12.10.2022

Підкажіть, будь ласка, вистава якою мовою? дякую

Тетяна Дубровська 21:07 19.09.2022

неймовірний спектакль і почуття після нього! Рекомендую всім серцем, навіть зараз, коли війна! ОФІГЕННИЙ!!! А я багато подивилася спектаклів )) Цьом

Ольга 22:03 02.08.2022

Якщо ви чекаєте знак, то ось він! Так сталось, що я побачила виставу в життєвий період коли дістала з уявної глибокої шафи скриню з невтіленими ідеями і проектами, і це прямо зайшло в саме серденько) я і плакала і сміялась. Але в вистави дуууже легкий післясмак, ви змінитесь коли побачите цю виставу, але змінять вас дуже лагідно.
Йти обов‘язково! Круто піти з друзями і потім обговорювати життєві історії. Пишу відгук на шостому місяці повномасштабного вторгнення, вистава актуальна у будь який час! Хочу ще раз побачити цю роботу уже з Володимиром Тагвеєм у складі та написати потім відгук, як спрацював цей знак який я отримала зараз!

Анна 23:00 28.01.2022

Найкраща вистава з усіх, що я була у житті. Просто захват! Діалоги, монологи, теми, які піднімали, гра акторів. Сльози всю виставу. Просто прекрасно!!!
Я вперше на Чорному Квадраті. Стаю Вашою прихильницею. Це неймовірно просто. на одному подиху. Особливо для середнього віку. Я дуже щаслива, що відкрила для себе. Цю виставу. І філософія і життя - все в цій виставі драматично продумано. ДЯКУЮ!!!!!

Ксенія 22:47 28.01.2022

Неймовірна гра акторів, низка складних переживань, розкриття емоцій і пошук сенсів, тепла і затишна атмосфера, на коротку мить вистави об'єднує, надихає ,наповнює. Виходячи з залу по завершенні розумієш, що внутрішньо ще там у виставі , ще ну хоч хвилинку на осмислення і відчуття.
Дякую Вам за емоції і чудовий вечір.

Валентина 22:35 03.11.2021

Осторожно!!! Этот театр вызывает стойкое привыкание и любовь...и это на всю жизнь!
А если серьезно, то этот спектакль просто покорил!! Очень рекомендую!!! Каждый для себя найдет те моменты, над которыми стоит задуматься!!!
Браво!!!!

Катя 21:48 03.11.2021

Я посмотрела половину репертуара театра Чёрный квадрат, но этот спектакль в самое сердце ❤ больше 2х часов на одном дыхании. Очень жизненно и с юмором.

Ярослава 16:38 27.05.2021

Теперь это мой самый любимый спектакль))) Ощущения после спектакля, как после самой доброй классной комедии из детства, которые хочется пересматривать, когда слишком взросло, слишком серо и устал) Настоящее возвращение в чудо :) приду к вам еще))) И жду фильма :) Очень трогательно, погружает в процесс, очень по-настоящему, актуально и очень светло! Спасибо большое за тот вечер - вы прекрасны )

Ирина и Николай 23:42 26.05.2021

Смеялись вместе с вами, грустили, переживали, сочувствовали и радовались! За один лишь спектакль прожили с вами целую жизнь) Спасибо за этот вечер!! Было прекрасно! ????????????