«прямая речь»

Ми йдемо...

Спочатку рахували дні, тижні, тепер уже – роки.
Ми пройшли два роки і йтимемо далі, так чи інакше, з любов'ю та ненавистю водночас.
Через усе втрачене та знайдене.
Через неможливе та можливе.
Через багато чого, про що можна тільки мовчати й плакати.
Але ми йдемо. Ми не здаємось.

Жити всередині урагану нестерпно, але обов'язково треба.
Грати у театрі посеред війни складно, але обов'язково треба.
Потрібно залишатися Людиною. Потрібно не втрачати в собі вміння сміятися, радіти та любити.
Якщо ми розучимося це робити, то це вже не будемо Ми...

Приходьте до нас, ми повернемо вам відлуння довоєнного життя.

 
 

Доставка. Уровень Бог.

Ближайшие показы:

13 марта 2024 года, 18:30 Среда г. Киев, КАМЕРНАЯ СЦЕНА купить билеты


Рейтинг: 4.08

  (проголосовало: 77)

Когда курьер службы доставки появляется в вашем доме - ничего удивительного в этом нет.
Но если вы уверены, что ничего не заказывали - это вызывает вопросы.
А еще больше вопросов - когда вспоминаете, что все заказывали.

Один кирпич
Две лучшие подруги
Три головы дракона
Четыре грязные лапы
Пятый элемент

Говорить правду нелегко. А говорить правду себе еще сложнее.

Как быть дальше когда жить не надо? Как надо жить чтобы хотелось быть? Как сделать правильный выбор? Или он вообще? Кто Он!?

Лирически, чутко, смешно, страшно, весело, грустно, празднично, романтично, вечно...

Комментарии (20):

Напишите отзыв...

Альона 16:17 24.11.2023

Дякуємо за чудову виставу! Були разом з чоловіком. Враження ніби за 2 години подивилися серіал, але з неймовірною грою акторів, ідеєю, змістом. Взагалі не відчувалось нудьги, хоча вистава триває, як я вже написала, більше 2 годин. Переплітається дуже багато іронічних, ліричних та життєвих моментів одночасно) Переходи просто клас!
Чоловікові сподобався актор, що грає Борю (Дмитро Басій), а мені запала в душу Катя (Олена Вахрамєєва), дуже переконлива). Дякуємо, прийдемо ще?

Назар 13:34 29.10.2023

Рекомендую, вистава в якій є над чим задуматись в своє житті. І впевнений, що кожний себе побачить! Актори як і завжди виступають дуже чудово!!!

NataLia 19:43 27.10.2023

Вистава атмосферна, актори дуже переконливо грають-живуть роллю. Побачила фотки янгола раніше і тепер у цій виставі, то хоч і люблю бородачів, але тут ця роль для нього!!! Боря з квітами і шваброю прям агонь! Перевтілення і характери дівчат неперевершені! В цілому сюжет наче і звичайний, але обіграний з психологічною консультацією, гумором і смутком. Залишає поле для роздумів, як напевно і замислювалося… Ваші вистави і в мирний час і особливо тепер це як острівець якоїсь нормальності у морі зі штормом. Те, що перейшли на українську це просто супер і респект!

Олександра 23:20 19.09.2023

Я в "секті" Чорного квадрату відносно недавно. Але я дуже люблю все, що вони ставлять!
Сьогодні була з друзями на цій виставі. Сказати, що сподобалося, не сказати нічого. Неймовірно, дві з хвостиком години пролетіли на одному диханні. "Зайшла" тема, актори, гра, віддача, жарти, лірика, атмосфера.
Дякую за емоції, за підказки, за те, що в саме серденько! Хотілося прямо із залу по закінченню поїхати і сказати ту Правду собі, Йому. Але то емоції. На емоціях не можна. Але можна і просто життєво необхідно бути максимально відвертим із самим собою!

Тетяна 22:43 19.09.2023

Дужа сподобалась вистава! Гра акторів неймовірна та дуже щира!

Ірина 21:18 20.05.2023

Загалом вистава дуже сподобалась: тема, гра акторів, гумор у поєднанні з вічними питаннями. Вистава змушує задуматись над своїм життям. Всю дорогу додому згадувала найважливіші слова і приміряла на себе. Якщо Бог дає нам таланти, то чи маємо ми право їх не використовувати? Чи варто жити "нормальним" життям, забуваючи про дитячі мрії? Як завжди у "Чорного квадрату", вистава про кохання і стосунки між чоловіком і жінкою, але із філософським підтекстом. Дуже сподобалось, що вистава йде українською. Дякую! Однозначно рекомендую! ❤️

Оксана 19:17 20.05.2023

Була сьогодні вкотре в улюбленому театрі на новій для мене виставі . Що вразило?
Та мабуть , все , що відбувалось , адже фраза за фразою перебиралося життя пересічної людини
Хотілось спитати , а звідки ви це все про мене знаєте ?)
Проте відповіть є , адже один з головних персонажів янгол , а янголи знають все …
Тож є над чим і посміятись і поміркувати
Дякую, найкращий , Чорний Квадрат! ?

Санта 15:24 15.04.2023

Чувственная, тонкая актерская работа и прекрасный жизненный сценарий с глубокими смыслами. Заставляет задуматься и оставляет приятное послевкусие... Рекомендую 100%!!

Александр 00:30 31.03.2023

Это было супер!!! Актеры выкладываются на все 100! Невероятно много поднято психологических тем и неожиданный разворот событий. Насмеялись от души. Давно такого не видел. Рекомендую к просмотру, просто агонь;)

Наталія 13:34 15.12.2022

Були вчора на цій шикарній виставі, супер !!! Велике ДЯКУЄМО акторам, чудовий вечір, море позитуву, гарний настрій та хочемо ще...)))

Катя 22:42 15.10.2022

Вистава йде українською мовою)

Оксана 15:24 12.10.2022

Підкажіть, будь ласка, вистава якою мовою? дякую

Тетяна Дубровська 21:07 19.09.2022

неймовірний спектакль і почуття після нього! Рекомендую всім серцем, навіть зараз, коли війна! ОФІГЕННИЙ!!! А я багато подивилася спектаклів )) Цьом

Ольга 22:03 02.08.2022

Якщо ви чекаєте знак, то ось він! Так сталось, що я побачила виставу в життєвий період коли дістала з уявної глибокої шафи скриню з невтіленими ідеями і проектами, і це прямо зайшло в саме серденько) я і плакала і сміялась. Але в вистави дуууже легкий післясмак, ви змінитесь коли побачите цю виставу, але змінять вас дуже лагідно.
Йти обов‘язково! Круто піти з друзями і потім обговорювати життєві історії. Пишу відгук на шостому місяці повномасштабного вторгнення, вистава актуальна у будь який час! Хочу ще раз побачити цю роботу уже з Володимиром Тагвеєм у складі та написати потім відгук, як спрацював цей знак який я отримала зараз!

Анна 23:00 28.01.2022

Найкраща вистава з усіх, що я була у житті. Просто захват! Діалоги, монологи, теми, які піднімали, гра акторів. Сльози всю виставу. Просто прекрасно!!!
Я вперше на Чорному Квадраті. Стаю Вашою прихильницею. Це неймовірно просто. на одному подиху. Особливо для середнього віку. Я дуже щаслива, що відкрила для себе. Цю виставу. І філософія і життя - все в цій виставі драматично продумано. ДЯКУЮ!!!!!

Ксенія 22:47 28.01.2022

Неймовірна гра акторів, низка складних переживань, розкриття емоцій і пошук сенсів, тепла і затишна атмосфера, на коротку мить вистави об'єднує, надихає ,наповнює. Виходячи з залу по завершенні розумієш, що внутрішньо ще там у виставі , ще ну хоч хвилинку на осмислення і відчуття.
Дякую Вам за емоції і чудовий вечір.

Валентина 22:35 03.11.2021

Осторожно!!! Этот театр вызывает стойкое привыкание и любовь...и это на всю жизнь!
А если серьезно, то этот спектакль просто покорил!! Очень рекомендую!!! Каждый для себя найдет те моменты, над которыми стоит задуматься!!!
Браво!!!!

Катя 21:48 03.11.2021

Я посмотрела половину репертуара театра Чёрный квадрат, но этот спектакль в самое сердце ❤ больше 2х часов на одном дыхании. Очень жизненно и с юмором.

Ярослава 16:38 27.05.2021

Теперь это мой самый любимый спектакль))) Ощущения после спектакля, как после самой доброй классной комедии из детства, которые хочется пересматривать, когда слишком взросло, слишком серо и устал) Настоящее возвращение в чудо :) приду к вам еще))) И жду фильма :) Очень трогательно, погружает в процесс, очень по-настоящему, актуально и очень светло! Спасибо большое за тот вечер - вы прекрасны )

Ирина и Николай 23:42 26.05.2021

Смеялись вместе с вами, грустили, переживали, сочувствовали и радовались! За один лишь спектакль прожили с вами целую жизнь) Спасибо за этот вечер!! Было прекрасно! ????????????