artkvadrat logo

«пряма мова»

– Що робити, щоб подорослішати? Особливо під час війни?
– Ми можемо відповісти одним словом.
– Ну, здивуйте нас?
– Цінувати!

Саме цьому навчає нас війна.
Цінувати коханих кожну секунду, якщо вони поряд.
Цінувати їх вдвічі сильніше, якщо вони далеко.
Цінувати просту, звичайну, але смачну їжу.
Цінувати розмови з друзями.
Цінувати міцний та спокійний сон.
Цінувати навіть дощ. Не ображаючись, що він мокрий.
Цінувати мистецтво у будь-яких його проявах. Особливо театр.
Тому що, крім краси, він дарує лікування.

Купуйте квитки, бо глядач - наша цінність та любов.
До зустрічі, шановні та красиві!

 
 

Ти – мої бажання

Найближчі покази:

04 липня 2024 года, 18:30 четвер г. Київ, Арт-Братислава купити квитки


Рейтинг: 4.58

  (проголосувало: 119)

Дві людини, що після багатьох років пошуків, помилок, крокування по граблях та вилах, зважилися на відчайдушний крок – одружитися. Для обох цей шлюб перший, тож не варто дивуватися, що хвилюються вони, наче їм знов вісімнадцять. Адже одне діло, коли ви тільки-но починаєте жити окремо від батьків, а інше, коли ви обидва дорослі люди зі своїми сформованими звичками, принадами та вадами… Тут все треба з’ясувати, що називається, на березі.

Відверті розмови (про гроші, секс та кохання), фірмовий гумор, шалені пристрасті та тонкі почуття!

Вистава «Ти моє все» гралася 8 років і, як і будь-яка вистава, з часом потребує змін. У жартах, сенсах та акторах. Тож «Ти – мої бажання» - нова версія, яку Вам представлять Сергій Федорчук та Анна Яновіцька.

Коментарі (7):

Напишіть відгук...

Вадим 09:18 25.05.2024

Просто БРАВО!!! Відвідали вже кілька вистав в Бучі, ця поки найкраща! Сміявся в прямому смислі до сліз! Все від першого до останнього слова в саме яблучко. Хочемо з дружиною десь взяти список цих питань і теж обговорити! Актори - найкращі!
Окрема подяка, що допомагаєте ЗСУ!
Слава Україні!

Тетяна 12:19 03.03.2024

Дві години на одному диханні! Рекомендую!

Яна 17:09 03.11.2023

перепрошую, Може Ганна дуже гарна людина але подивилась вистави з виконанням.. одні й ті самі рухи, махання руками біля лиця одне й те саме ( затягування цих моментів, не знаю, може сценарій теж впливає, але ну серійознону запитайте у Слави Ніконова як би він зіграв.

Андрій 14:02 17.10.2023

Це моя перша вистава в цьому театрі - і тепер точно не остання! Актори, які нічого не грають, а просто живуть на сцені! Тепер мені дуже цікаво: а вони насправді пара?))) Бо ми з дружиною посперечалися. Я сказав, що мабуть ні, бо прізвища різні, вона каже що так, бо все по справжньому. Поспорили на еротичний массаж)) Хтось нас може розсудити?))

Євген 09:03 08.09.2023

Крутяча вистава. Пан Сергій дуже потужно відіграв!!! Пані Анна – лайк). Імпровізація з "сусідом Міхаличем" показник неймовірного досвіду. Як Ви і просили невелике особисте бачення і коментар: частина діалогу щодо різниці між «почуттями» та «емоціями», як на мене, трохи затяжна, оскільки під час прослуховування цієї частини було враження, що я за шкільною партою та на секунду втрачається основний посил.

Загалом вистава твердо на 5+++.

Дуже дякую акторам та усім причетним за чудовий настрій, будемо радити цю виставу усім друзям та знайомим!!!

Оля 07:59 31.03.2023

Дякую за фантастичний вечір в Полтаві.
Вистава просто супер, насміялися від душі. Всі історії такі справжні, що ми з чоловіком постійно один одному казали «це про тебе», «а ти теж так робиш».
Приїзжайте ще!

Вікторія 12:17 25.11.2022

Були на виставі в Братиславі в середу! Приїхали, бо чоловік сказав: це ж Чорний Квадрат! Вони будуть грати в будь якому випадку. Вистава була! І була неймовірна! Актори грали при звичайних лампочках, було видно ,як їм холодно на сцені (особливо актрисі), але це їх не зупиняло. Дякую, улюблені актори. Дякую, улюблений ЧОрний Квадрат!