«прямая речь»

Ми разом з вами. Ми тут, тут і зараз. В одній країні. Все бачимо, усе розуміємо.
За травень ми скасували та перенесли десяток вистав.
Лише з однієї причини – не вистачає глядачів. І ви самі розумієте чому.
І ми розуміємо, хоч від цього нам не легше.
Ми донатимо з 2014 року. Тихо, спокійно, не проводимо зборів. Просто віддаємо чесно зароблені.
Але щоб допомагати нашим ЗСУ – нам треба, щоб глядач приходив на вистави.
Ми завжди все розуміли… Але зрозумійте, будь ласка, і нас. Зрозумійте та приходьте.
Про те, що театр зараз найкраща терапія душі – нагадувати не будемо, ви це й так знаєте.
Без ВАС – немає НАС. І не тільки…

Квиточки тут.

 
 

Ты – мои желания

Ближайшие показы:

08 июня 2024 года, 18:00 Суббота г. Киев, ГАСТРОЛИ купить билеты


22 июня 2024 года, 18:00 Суббота г. Гореничі, ГАСТРОЛИ купить билеты


Рейтинг: 4.54

  (проголосовало: 108)

Два человека, которые после многих лет поисков, ошибок, шагов по граблям и вилам, решились на отчаянный шаг – жениться. Для обоих этот брак первый, так что не стоит удивляться, что волнуются они, словно им снова восемнадцать. Ведь одно дело, когда вы только начинаете жить отдельно от родителей, а другое, когда вы оба взрослых человека со своими сложившимися привычками, прелестями и пороками… Здесь все нужно выяснить, что называется, на берегу.

Откровенные разговоры (о деньгах, сексе и любви), фирменный юмор, безумные страсти и тонкие чувства!

Спектакль «Ты мое все» игрался 8 лет и, как и любой спектакль, со временем нуждается в изменениях. В шутках, смыслах и актерах. «Ты – мои желания» - новая версия, которую Вам представят Сергей Федорчук и Анна Яновицкая.

Фото спектакля:

Комментарии (7):

Напишите отзыв...

Вадим 09:18 25.05.2024

Просто БРАВО!!! Відвідали вже кілька вистав в Бучі, ця поки найкраща! Сміявся в прямому смислі до сліз! Все від першого до останнього слова в саме яблучко. Хочемо з дружиною десь взяти список цих питань і теж обговорити! Актори - найкращі!
Окрема подяка, що допомагаєте ЗСУ!
Слава Україні!

Тетяна 12:19 03.03.2024

Дві години на одному диханні! Рекомендую!

Яна 17:09 03.11.2023

перепрошую, Може Ганна дуже гарна людина але подивилась вистави з виконанням.. одні й ті самі рухи, махання руками біля лиця одне й те саме ( затягування цих моментів, не знаю, може сценарій теж впливає, але ну серійознону запитайте у Слави Ніконова як би він зіграв.

Андрій 14:02 17.10.2023

Це моя перша вистава в цьому театрі - і тепер точно не остання! Актори, які нічого не грають, а просто живуть на сцені! Тепер мені дуже цікаво: а вони насправді пара?))) Бо ми з дружиною посперечалися. Я сказав, що мабуть ні, бо прізвища різні, вона каже що так, бо все по справжньому. Поспорили на еротичний массаж)) Хтось нас може розсудити?))

Євген 09:03 08.09.2023

Крутяча вистава. Пан Сергій дуже потужно відіграв!!! Пані Анна – лайк). Імпровізація з "сусідом Міхаличем" показник неймовірного досвіду. Як Ви і просили невелике особисте бачення і коментар: частина діалогу щодо різниці між «почуттями» та «емоціями», як на мене, трохи затяжна, оскільки під час прослуховування цієї частини було враження, що я за шкільною партою та на секунду втрачається основний посил.

Загалом вистава твердо на 5+++.

Дуже дякую акторам та усім причетним за чудовий настрій, будемо радити цю виставу усім друзям та знайомим!!!

Оля 07:59 31.03.2023

Дякую за фантастичний вечір в Полтаві.
Вистава просто супер, насміялися від душі. Всі історії такі справжні, що ми з чоловіком постійно один одному казали «це про тебе», «а ти теж так робиш».
Приїзжайте ще!

Вікторія 12:17 25.11.2022

Були на виставі в Братиславі в середу! Приїхали, бо чоловік сказав: це ж Чорний Квадрат! Вони будуть грати в будь якому випадку. Вистава була! І була неймовірна! Актори грали при звичайних лампочках, було видно ,як їм холодно на сцені (особливо актрисі), але це їх не зупиняло. Дякую, улюблені актори. Дякую, улюблений ЧОрний Квадрат!