«прямая речь»

– Що робити, щоб подорослішати? Особливо під час війни?
– Ми можемо відповісти одним словом.
– Ну, здивуйте нас?
– Цінувати!

Саме цьому навчає нас війна.
Цінувати коханих кожну секунду, якщо вони поряд.
Цінувати їх вдвічі сильніше, якщо вони далеко.
Цінувати просту, звичайну, але смачну їжу.
Цінувати розмови з друзями.
Цінувати міцний та спокійний сон.
Цінувати навіть дощ. Не ображаючись, що він мокрий.
Цінувати мистецтво у будь-яких його проявах. Особливо театр.
Тому що, крім краси, він дарує лікування.

Купуйте квитки, бо глядач - наша цінність та любов.
До зустрічі, шановні та красиві!

 
 

Мои эмоции – это ты!

Рейтинг: 4.6

  (проголосовало: 132)

Жизнеутверждающая комедия по проекту «До и После секса»!!!
Быть вместе – это постоянно обмениваться и дарить друг другу эмоции. И не только положительные: счастье и раздражение, обожание и ревность, страх потерять и наслаждение быть рядом. И чем свежее отношение, тем сильнее эти эмоции.
Затем со временем их интенсивность начинает понемногу спадать. И здесь главное, чтобы бурные и сильные эмоции вовремя переросли в глубокие и искренние чувства.
Фирменный рецепт увлекательных сюжетов «Черного Квадрата».
Семейная пара возвращается домой с вечеринки, причем оба имеют зуб друг на друга. Они решают не ложиться спать, пока не поговорят… Кто к кому приревновал, кто какой дал повод, кто на что злой. И хорошо, что поговорили, потому что на поверхность выползали давно не гулянные дракончики!
Спектакль можно назвать продолжением спектакля «Ты – мои желания», потому что здесь вы увидите тех же героев через год супружеской жизни. Но смотреть их можно в любой последовательности, или даже по отдельности, потому что проблемы, вопросы, шутки в ней – вечны!
В ролях: Сергей Федорчук, Анна Яновицкая.

В ролях:

Анна Яновицкая

Анна Яновицкая

Сергей Федорчук

Сергей Федорчук

Фото спектакля:

Комментарии (10):

Напишите отзыв...

Наталія 00:42 26.02.2024

Сергій Федорчук тримає на одному диханні, чого не скажеш про Анну Яновицьку. Сюжет достатньо цікавий, пройшлись по багатьом знайомим та інколи болючим, інколи дуже смішним темам. Дякую за гарний вечір в театрі студії Чорний квадрат

Олексій 09:07 02.12.2023

Дуже класний спектакль, є над чим посміятися. І є над чим подумати. В багатьох моментах сиділи здружиноюі впізнавали себе. А сам спектакль модна розбирати на цитати, щоб використовувати у сімейних розбірках. «Виїв мозок і ложкою дошкрібаєш череп». «Четвер рибний день, а ти навіть не форелька». «Перед тим, як задати питання, подумай чи потрібна тобі відповідь».
Браво!

Яна 20:47 30.11.2023

Емоції дійсно зашкалюють! І сміх, і сльози! Як завжди - багато імпровізації. Актори класнючі, Ганна та Сергій - ви супер!

Яна 00:23 16.10.2023

Дивилась першу частину нажаль не бачу тут вже щоб написати відгук. Багато чого дуже прикольно але вже 2й раз ви показуєте жінок тупими. Для різноманіття чи можна нормалтними їх зроботи бо ж бісить) вона пів години мусолила одне й те саме що у нього було багато дінок. Це неправдиво. Якщо це чіпляє бери валізу і йди, якщо ні скільки можна мусолити хто зна що ну реально нема до чого доколупатись. Чи можна трохи пропрацьовувати героїнь? Бо чоловіки виходить класні а жінки тупі

Євген 10:23 08.09.2023

Крутяча вистава. Пан Сергій дуже потужно відіграв!!! Пані Анна – лайк). Імпровізація з "сусідом Міхаличем" показник неймовірного досвіду. Як Ви і просили невелике особисте бачення і коментар: частина діалогу щодо різниці між «почуттями» та «емоціями», як на мене, трохи затяжна, оскільки під час прослуховування цієї частини було враження, що я за шкільною партою та на секунду втрачається основний посил.

Загалом вистава твердо на 5+++.

Дуже дякую акторам та усім причетним за чудовий настрій, будемо радити цю виставу усім друзям та знайомим!!!

Лариса, Іра 00:20 08.09.2023

Наші емоції - це Ви, прекрасні актори неймовірного театру "Чорний квадрат"!!! Дякуємо за виставу! На годиннику 1-30, робочий день - п'ятниця, а ми все обговорюємо те що побачили, а вірніше, те що пережили разом з вами за ці дві години спектаклю. І даже коментарі не зовсім тверезого глядача із залу не зіпсували враження... ваша імпровізація була неперевершена... Дякуємо Анно та Сергій!!! Це було круто... Прем'єра пройшла на ура!!!

Михайло 23:19 07.09.2023

ЧК останнім часом почав переходити межу, за якою я бачу тільки бажання "заманити масними жартами" глядачів. Думаю такими діями невелика кількість постійних глядачів може бути втрачена, зато отримана більша кількість охочих до цього. Сьогоднішня вистава на жаль теж не стала виключенням, видно напрямок вибрано і розумію, що це може приносити гроші. Мені здається не обов'язково використовувати прямі назви чоловічих органів, щоб всі могли чітко уявити необхідну картину. Але це точно не до акторів, і Сергій і Анна були неперевершені. Вистава теж має сенс, гумор і думки цікаві і місцями дуже нестандартні. Враження тільки позитивні.
Театру бажаю бути вище тимчасового хайпу і стати світочом культури для всіх. Він був і сподіваюсь лишиться одним з найкращих і найживіших театрів Києва.

Ольга 21:51 07.09.2023

Вистава на одному диханні, про те, що є у життті кожної сімейної пари. Ловила себе на думці: чому в реальному житті так важко обговорювати такі теми зі своїм чоловіком, так легко, з гумором, щоб проблеми було реально вирішити.
Вразив момент зі зрадою на відео. Я реально уявила себе на місці героїні (теж Ольги:) і думала про те, щоб я відчувала якби таке сталося зі мною.
Актори чудові, дуже тепер хочеться подивитися першу частину, бо сказали, що можна їх дивитися в будь якому порядку. Нажаль, завтра не вийде, але на майбутнє заплануємо.
Актори попросили в кінці написати конструктивну критику, але може я не настільки досвідчений глядач, я нічого такого за щоб критикувати не побачила. Мої емоції - це ви!

Паша 21:27 07.09.2023

Ця вистава підійде на мій погляд, однозначно парам вже якийсь час жонатим або тим які довгий час разом. Актори прикольні, як завжди, жарти на висоті. Все гут. Але от тільки гут бо не моя тема.
П.С. Був на премʼєрі, на жаль в залі заважали, спочатку я подумав що просто людина з особливими потребами, потім стало зрозуміло що це просто вгашений в соплі чел походу ще й під чимсь з подругою. Багато глядачів реально видихнути коли вони покинули шоу до завершення. а ще й той «міхалич» зверху, під кінець ще й повітряна тривога.. В шоці в хорошому сенсі як актори незважаючи та обігрували всі ці обставини. Браво.

Катерина 21:40 23.08.2023

Хотіла поставити 5 і випадково не те нажала(
Дуже дуже сподобалась вистава, були з чоловіком на премʼєрі. Сподобалась ще більше ніж перша частина) напевно тому, що головні герої нам вже знайомі і так цікаво було, що ж буде далі)
Раджу всім, хто хоче розслабитись, отримати приємні емоції, насолодитися талановитою грою акторів та легким гумором. Дякую!