«прямая речь»

Тут така справа – нам системно пропонують гроші для допомоги військовим.

Нам дуже приємна ваша довіра та повага. Але ми НЕ ЗБИРАЄМО ГРОШІ для Перемоги! Ми віддаємо свої, чесно зароблені та віддаємо їх не просто так, а конкретним людям, яких ми знаємо і яким довіряємо вже не один рік. Адже допомагати ми почали ще у 2014 році.

Ми справді не купуємо летальну… А лише - медицину.

І якщо ви хочете допомогти через нас – просто приходьте на вистави. Цього цілком достатньо, бо ми не волонтерський фонд, ми – театр.

Тим більше зараз глядач потрібен як ніколи…

Посилання на квиточки тут.

 
 

Последнее приглашение на рассвет

Рейтинг: 4.5

  (проголосовало: 36)

Обновленный, осовремененный спектакль «Приглашение на рассвет», тринадцать лет гарантированно собиравший полные залы. Многие зрители ходили на него неоднократно, а один человек признался, что видел его восемь раз!

Теперь - новые лица актеров, новые оттенки сюжета, новые шутки и мысли. Но ответы на те же вечные вопросы.

Что бы вы сделали, если бы каждую ночь вам снился тот же человек, а вы не знали где его искать?

О чем бы разговаривали с любимым человеком, который не понимает ни одного слова на вашем родном языке?

Чего бы просили у Бога, если у вас есть только одна молитва?

Что бы вы изменили, если бы ничего нельзя было изменить?

А еще вас ждет неповторимая атмосфера раннего рассвета в душе. И помните: если кто вас приглашает встретить закат, существует большая вероятность, что вы вместе встретите и рассвет.

Комментарии (2):

Напишите отзыв...

Євген Нестеренко 13:04 26.12.2022

- Очі блакитного пса!
- Дівчино, це що? Новий жіночий пікап?

Після тривалої паузи повернувся в театр у свій улюблений Чорний квадрат. Якраз на Різдво, 25 грудня, вони ставили виставу "Останнє запрошення на світанок", яка вже 30 років збирає повні зали. Це романтична комедія, легка та атмосферна. Проходила на камерній сцені, яка є і бомбосховищем, тож нова повітряна тривога не зруйнувала виставу.

Думаю, ця вистава однаково підійде та стане улюбленою у різних групах - підлітками, які переживають першу закоханість та гостро реагують на відмови, так і сімейними парами, для яких це як привід згадати перше побачення та особисті переживання зруйнованих стосунків. Які врешті-решт ведуть до ще міцніших і глибших нових почуттів.

У виставі є нові для мене молоді обличчя, так і вже знайомі глядачам актори В'ячеслав Ніконоров та Михайло Співаковський. Вони і грають двох чоловіків, які поринають у вир почуттів з каталізатором у вигляді звичайної кришки з-під пляшки. І як і любов, шанс, що таку кришку в якийсь момент ви знайде і піднімете лівою рукою, наспівуючи ABBA - мізерно малий. Але він є..

В'ячеслав Ніконоров в кінці вистави: "У Різдво, в цей день, ми хотіли через цю виставу подарувати усім вас любов. Щоб ви далі несли її і дарували іншим".

Наталія Каращук 13:13 03.10.2022

«Останє запрошення на світанок» ця вистава як ковток свіжого повітря в такий тяжкий час для кожного українця .
Дякую❤️ кожному актору за щирі емоції, які проживала разом з вами! З початку вистави і до самого кінця було відчуття : дивлюся, усвідомлюю, що я в глядацькій залі, а паралельно проживаю власні події , дуже схожі на події у виставі) Так! Наче знову закохалася, і як про це сказати чи не сказати людині, яку ти кохаєш)) як ми все ускладнюємо ))) як намагаємся обдурити себе в тому, що відчуваємо)) як починаємо вірити в різні знаки і які дивні події відбуваються коли ми закохані)) як відпускаємо і прощаємось з коханням …
Було пару моментів, коли випадала з цього процесу - усвідомлювала, хто я і де я! А потім знову ставалася магія - новий епізод- і вже разом з акторами проживаю новий набір емоцій!

Дякую❤️вам за Гумор , яким пронизана вся вистава! Завдяки йому вдавалося проживати драматичні події легко і з посмішкою))

Дякую ❤️ за солов’їну. Було видно, що не всим акторам дається українська мова, але дякую , що ви це робите.

Є ще один момен!! Завжди з трепетом хожу на вистави де грають люди в яких навчаюсь! Кожного разу переживаю, що А вдруг мені не сподобається???? Слава Ніконоров Михайло Співаковский дякую вам за вашу майстерність! Дякую за те, що мені ще багато є чому повчитись у вас ❤️ ви неймовірні !!!
Обов’язково прийду до вас ще????