«прямая речь»

Життя хороше чи життя погане?
І там, і там будуть події. Нові та різні. І розгрібання наслідків цих подій.

"Важкі часи створюють сильних людей, щоб вони створили добрі часи".
Все на цій планеті йде по колу. А ми вперлися в нескінченну кризу, як загальну, так і особисту.

Прекрасна причина жити своє єдине життя щодня: з'їсти смачну їжу (якщо є можливість); сказати коханим, що ви їх любите (якщо є можливість); відвідати театр "Чорний Квадрат" (а ця можливість у вас точно є).
Викинути синдром відкладеного життя.

Приходьте, ви нам завжди дуже і дуже потрібні!

Прибуток, як завжди, відправляємо на допомогу ЗСУ. 

 
 

Последнее приглашение на рассвет

Ближайшие показы:

02 мая 2024 года, 18:30 Четверг г. Киев, КАМЕРНАЯ СЦЕНА купить билеты


Рейтинг: 4.6

  (проголосовало: 58)

Обновленный, осовремененный спектакль «Приглашение на рассвет», тринадцать лет гарантированно собиравший полные залы. Многие зрители ходили на него неоднократно, а один человек признался, что видел его восемь раз!

Теперь - новые лица актеров, новые оттенки сюжета, новые шутки и мысли. Но ответы на те же вечные вопросы.

Что бы вы сделали, если бы каждую ночь вам снился тот же человек, а вы не знали где его искать?

О чем бы разговаривали с любимым человеком, который не понимает ни одного слова на вашем родном языке?

Чего бы просили у Бога, если у вас есть только одна молитва?

Что бы вы изменили, если бы ничего нельзя было изменить?

А еще вас ждет неповторимая атмосфера раннего рассвета в душе. И помните: если кто вас приглашает встретить закат, существует большая вероятность, что вы вместе встретите и рассвет.

Комментарии (2):

Напишите отзыв...

Євген Нестеренко 13:04 26.12.2022

- Очі блакитного пса!
- Дівчино, це що? Новий жіночий пікап?

Після тривалої паузи повернувся в театр у свій улюблений Чорний квадрат. Якраз на Різдво, 25 грудня, вони ставили виставу "Останнє запрошення на світанок", яка вже 30 років збирає повні зали. Це романтична комедія, легка та атмосферна. Проходила на камерній сцені, яка є і бомбосховищем, тож нова повітряна тривога не зруйнувала виставу.

Думаю, ця вистава однаково підійде та стане улюбленою у різних групах - підлітками, які переживають першу закоханість та гостро реагують на відмови, так і сімейними парами, для яких це як привід згадати перше побачення та особисті переживання зруйнованих стосунків. Які врешті-решт ведуть до ще міцніших і глибших нових почуттів.

У виставі є нові для мене молоді обличчя, так і вже знайомі глядачам актори В'ячеслав Ніконоров та Михайло Співаковський. Вони і грають двох чоловіків, які поринають у вир почуттів з каталізатором у вигляді звичайної кришки з-під пляшки. І як і любов, шанс, що таку кришку в якийсь момент ви знайде і піднімете лівою рукою, наспівуючи ABBA - мізерно малий. Але він є..

В'ячеслав Ніконоров в кінці вистави: "У Різдво, в цей день, ми хотіли через цю виставу подарувати усім вас любов. Щоб ви далі несли її і дарували іншим".

Наталія Каращук 13:13 03.10.2022

«Останє запрошення на світанок» ця вистава як ковток свіжого повітря в такий тяжкий час для кожного українця .
Дякую❤️ кожному актору за щирі емоції, які проживала разом з вами! З початку вистави і до самого кінця було відчуття : дивлюся, усвідомлюю, що я в глядацькій залі, а паралельно проживаю власні події , дуже схожі на події у виставі) Так! Наче знову закохалася, і як про це сказати чи не сказати людині, яку ти кохаєш)) як ми все ускладнюємо ))) як намагаємся обдурити себе в тому, що відчуваємо)) як починаємо вірити в різні знаки і які дивні події відбуваються коли ми закохані)) як відпускаємо і прощаємось з коханням …
Було пару моментів, коли випадала з цього процесу - усвідомлювала, хто я і де я! А потім знову ставалася магія - новий епізод- і вже разом з акторами проживаю новий набір емоцій!

Дякую❤️вам за Гумор , яким пронизана вся вистава! Завдяки йому вдавалося проживати драматичні події легко і з посмішкою))

Дякую ❤️ за солов’їну. Було видно, що не всим акторам дається українська мова, але дякую , що ви це робите.

Є ще один момен!! Завжди з трепетом хожу на вистави де грають люди в яких навчаюсь! Кожного разу переживаю, що А вдруг мені не сподобається???? Слава Ніконоров Михайло Співаковский дякую вам за вашу майстерність! Дякую за те, що мені ще багато є чому повчитись у вас ❤️ ви неймовірні !!!
Обов’язково прийду до вас ще????